باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 4 تیر ماه 1397 ساعت 19:46:53
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سنگ تمام گذاشتن هواداران مس در شیراز/ طلسم 353 روز نبردن مس در خارج از خانه شکست

شنبه 18 دی ماه 1395 ساعت 10:28

بازی تیم‌های مس کرمان و سپاسی شیراز که در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد تبدیل به یکی از بازی های شیرین مس در این فصل گردید.

مسی‌ها در این بازی دست به کار بزرگی زدند و برابر تیم سپاسی در خانه یکی از پیروزی‌های خوب این فصل خود را با نتیجه‌ی دو بر صفر ثبت کردند.

شیرینی این پیروزی از آن حیث بود که مس با این نتیجه طلسم 353 روز نبردن‌های خود در بازی‌های خارج از خانه را شکست.

آخرین پیروزی مس در بازی‌های خارج از خانه به روز 30 دی ماه سال قبل برمی‌گشت که این تیم موفق شد در رشت تیم داماش را با نتیجه‌ی دو بر صفر شکست دهد و بعد از آن مس در کسب سه امتیاز بیرون از خانه توفیقی نداشت تا اولین بازی دور برگشت مس در این فصل در شیراز.

قطعا شکسته شدن یک ساله طلسم مس در بازی‌های خارج از خانه این تیم را از نظر روحی و روانی نیز به شدت آماده‌تر خواهد کرد تا نتایج بهتر مس در بازی‌های هفته‌های آتی را شاهد باشیم.

اما بازی تیم‌های مس و سپاسی حواشی دیگری هم داشت از جمله حضور پرشور نزدیک به صد هوادار مس در این بازی و در ورزشگاه دستغیب شیراز که 90 دقیقه برای تیم خود سنگ تمام گذاشت و تیم مس را در بیرون از خانه تشویق کرد تا مسی‌ها در شیراز اصلا احساس غربت نکنند.

این هواداران با چند دستگاه اتوبوس که کانون هواداران مس محیا کرده بود به شیراز سفر کردند و قرار است در بازی‌های بعد بیرون از خانه نیز این هواداران همراه تیم مس باشند.

پخش مستقیم این بازی توسط شبکه‌ی فارس این امکان را برای مردم کرمان و هواداران مس در این استان فراهم کرد که یکی از زیباترین بازی‌های فصل تیم مس را مشاهده کنند.

هرچند همانگونه که بارها اعلام شد همه‌ی بازیکنان مس در این فصل زیر پرچم این باشگاه کرمانی و بومی محسوب می‌شوند اما حضور 8 بازیکن کرمانی مس در ترکیب این تیم که عمدتا جوان و آینده‌دار نیز بودند شدی فوتبال کرمان را از بازی خوب آن‌ها دو چندان کرد. به خصوص رضا ستاری که با حضورش در زمین و گلی که به ثمر رساند حالا با اعتماد به نفسی صدرصد بیشتر از قبل برای تیم مس بازی خواهد کرد.

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1464