باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
جمعه 31 فروردین ماه 1397 ساعت 21:01:51
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

ابراهیم‌زاده: سپاسی با دور رفت کاملا متفاوت است

پنج‌شنبه 16 دی ماه 1395 ساعت 12:03

منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان می‌گوید که قطعا در نیم فصل دوم یکی از مدعیان صعود به رقابت‌های لیگ برتر است.

 ابراهیم‌زاده در خصوص رویارویی با غلام پیروانی گفت: «از زمان حضور آقای پیروانی، فجر متفاوت شده و مهمترین موضوع بعد از حضور ایشان خروج تیم از ورزشگاه حافظیه و حضورش در ورزشگاه دستغیب است، ورزشگاهی که سکوهایش به زمین نزدیک است و به نسبت حافظیه کوچکتر است که قطعا حضور در آن زمین بازی سختی را برای ما ایجاد خواهد کرد.

از طرفی فجری‌ها با جذب بازیکنان سرباز و همانطور که گفتم حضور پیروانی شرایطش بهتر شده و دیگر مانند نیم فصل اول نیست. مطمئنا آنها با قدرت کار را برای حریفان دشوار می‌کنند. عملکرد ما هم در نیم فصل خوب بوده و با جذب یک بازیکن تا بدین جای کار و جذب یکی، دو بازیکن دیگر در پست‌هایی که ضعف داریم، عرصه را بر حریفان تنگ می‌کنیم و جزو مدعیان می‌شویم.»


سرمربی مس کرمان با توجه به نتایج تساوی که در نیم فصل اول کسب کرده‌اند نیم فصل دوم این تیم را مدعی می‌داند: «سعی می‌کنیم مثل دیدارهای قبل‌مان گلزنی کنیم و عملکردمان را حتی از قبل بهتر کنیم تا نتایج بهتری را برای تیممان رقم بزنیم و در نیم فصل دوم یکی از مدعیان صعود باشیم.»

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1461