باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 7 فروردین ماه 1402 ساعت 01:02:49
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

دغاغله: در دور برگشت شانس صعود هستیم

یکشنبه 28 آذر ماه 1395 ساعت 10:51

مهاجم مس کرمان در دیدار پایانی مس مقابل اکسین توانست 2 گل به ثمر برساند و بازی‌های نیم فصل‌شان را با برد به پایان برسانند.

مهدی دغاغله درباره پیروزی مقابل اکسین گفت: بازی سختی بود، درست است که ما 3 گل به ثمر رساندیم و این نتیجه را در حالی کسب کردیم که از دقیقه 16 ده نفره شدیم. این بدان معناست که همه بازیکنان مس یکدل هستند و کسی در این رقابت‌ها تا به اینجا کم کاری نکرده و تا به امروز هم بیش از توانشان کار کردند امیدوارم با انرژی که در بازیکنان ما وجود دارد این نتایج خوب در ادامه برایمان رقم بخورد.

دغاغله در رابطه با نتایج کلی تیم مس در نیم فصل اول می گوید:بهرشکل مساوی بهتر از باخت است. ما می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم اما خب یکسری اتفاقات ابتدای فصل یقه مس را گرفت و بیشتر نتایجی که کسب کردیم تساوی بود اما اگر نبردیم حداقلش باخت هم نداشتیم و تساوی کسب کردیم. به نظرم  با صدر خیلی اختلاف نداریم و درنیم فصل اگر خدا بخواهد می توانیم نتایج بهتری بگیریم.

او درباره حضورش در لیگ یک هم گفت: فوتبال است و این اتفاقات طبیعی است دیگر پیش آمد.  امسال سطح لیگ یک با لیگ‌برتر با هم برابری می‌کند. سازمان لیگ و فدراسیون باید این را در نظر بگیرند که سهمیه را بیشتر کند تا تیم ما نیز بتواند در رقابت لازم نتایج خوبی را کسب کند و به لیگ‌برتر برسد.

وی درباره جدول نیم فصل اول رقابت‌های لیگ یک و شانس مس در نیم فصل دوم می‌گوید: به نظرم تا رتبه نهم همه مدعی هستند و اختلاف آنچنانی در امتیازات وجود ندارد ما 23 امتیازی هستیم و صدر 31 امتیاز است و این اختلاف زیادی نیست و از همین رو با همین رتبه‌ی نهمی هم در نیم فصل دوم شانس صعود خواهیم داشت.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1402