باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 12 آذر ماه 1401 ساعت 13:23:39
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مربی دوچرخه‌سواری مس سرمربی تیم ملی جوانان شد

سه‌شنبه 28 مهر ماه 1394 ساعت 11:15

از تیم‌های دوچرخه‌سواری باشگاه مس کرمان همچنان خبرهای خوب مخابره می‌شود و بعد از نتایج خوب رکاب‌زنان این تیم‌ها، حالا یکی از مربیان تیم دوچرخه‌سواری مس به مربیگری تیم ملی جوانان ایران برگزیده شده است.

علیرضا زینلی مربی جوان و زحمکتش تیم‌های دوچرخه‌سواری مس که در موفقیت‌های رکاب‌زنان مس نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است، از سوی فدراسیون دوچرخه‌سواری کشورمان به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان ایران انتخاب شده است.

زینلی باید رکاب‌زنان ملی‌پوش جوان ایرانی را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا در سال 2016 آماده کند که با توجه به توانایی‌های فنی این مربی بااخلاق، موفقیت او در تیم ملی نیز دور از دسترس نخواهد بود.

همچنین دو رکاب‌زن تیم مس کرمان نیز به مرحله‌ی جدید اردوی تیم ملی سرعت کشورمان دعوت شدند و فرشید فارسی‌نژادیان به همراه محمد دانشور در اردوی جدید تیم ملی حضور پیدا خواهند کرد.

خبر خوب دیگر از دوچرخه‌سواری مس اینکه در مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان نیز رکاب‌زن تیم مس خوش درخشید و وحید چهرزاد از رکاب‌زنان پیشکسوت کرمان و تیم مس، در ماده‌ی تایم‌تریل انفرادی رده‌ی سنی 35 تا 39 سال، عنوان قهرمانی رقابت‌ها را از آن خود کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=130