باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 05:39:32
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

نتایج ورزشکاران مس در پارالمپیک/مدال نقره‌ای از جنس برلیان برای زهرا نعمتی

سه‌شنبه 23 شهریور ماه 1395 ساعت 12:09

زهرا نعمتی ورزشکار پرافتخار باشگاه مس و کرمان به یک مدال دیگر در بازی‌های پارالمپیک دست یافت و در بخش دو نفره مدال برنزی را تصاحب کرد که ارزش برلیان داشت.

تیم میکس تیراندازی باکمان کشورمان در مرحله فینال پارالمپیک برابر چین شکست خورد و نایب قهرمان شد.

تیم میکس ریکرو تیراندازی باکمان کشورمان در مرحله فینال پارالمپیک 2016 ریو برابر چین قرار گرفت و با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی دست یافت تا سومین مدال نقره ایران را به دست آورد.

تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب ابراهیم رنجبر و زهرا نعمتی برابر چین قرار گرفت و اهمیت این مدال از آن حیث محسوب می‌شود که در این بخش اولین افتخار ورزش ایران محسوب می‌گردد.

این ورزشکار باشگاه مس پس از کسب مدال نقره میکس تیم تیراندازی با کمان بازی‌های پارالمپیک گفت: در رقابت‌های میکس بازی‌های پارالمپیک انتظار کسب مدال نقره را نداشتم اما خوشحالم که همه تلاشم را برای کسب مدال خوشرنگ انجام دادم.

پرچمدار بازی‌های المپیک برزیل پس از کسب مدال نقره میکس تیم تیراندازی با کمان بازی‌های پارالمپیک گفت: در رقابت‌های میکس بازی‌های پارالمپیک انتظار کسب مدال نقره را نداشتم اما خوشحالم که همه تلاشم را برای کسب مدال خوشرنگ انجام دادم.

پرچمدار بازی‌های المپیک برزیل پس از کسب مدال نقره میکس تیم تیراندازی با کمان بازی‌های پارالمپیک گفت: در رقابت‌های میکس بازی‌های پارالمپیک انتظار کسب مدال نقره را نداشتم اما خوشحالم که همه تلاشم را برای کسب مدال خوشرنگ انجام دادم.

زهرا نعمتی بعد از این که در نخستین روز بازی‌های پارالمپیک مدال نقره میکس تیم ریکرو را کسب کرد، اظهار داشت: فینال خوبی را برابر چین داشتیم و در مقایسه با مسابقات قبل خیلی خوب کار کردم.

وی افزود: انتظار کسب مدال نقره را نداشتیم و تیم چین هم انتظار کسب مدال طلا را نداشت اما خوشحالم که تمام تلاشم را انجام داده و تیرهای خوبی را به ثبت رساندم.

نعمتی البته رقابت‌های خود را در بخش انفرادی نیز ادامه خواهد داد و در آنجا نیز شانس کسب مدال خواهد داشت.

اما تیم فوتبال نابینایان کشورمان که ایمان فرحبخش مربی تیم فوتبال جوانان مس را به عنوان مربی روی نیمکت خود می‌بیند، به پیروزی‌هایش ادامه داد.

تیم فوتبال پنج نفره ایران با نتیجه 2 بر صفر تیم مراکش را شکست داد. حسین رجب پور و بهزاد زاد علی اصغر برای ایران در این بازی گل زدند.

تیم ایران در مسابقه سوم باید روز سه شنبه ساعت 9 صبح به وقت محلی با برزیل میزبان بازی‌ها روبرو شود. ملی‌پوشان فوتبال 5 نفره در دیدار قبلی خود با تساوی بدون گل برابر ترکیه متوقف شده بودند.

در این تیم علاوه بر مربی تیم مس، دو بازیکن کرمانی نیز بازی می‌کنند و شانس خوبی برای رسیدن به مراحل بالاتر را دارند.

سمیه عباسپور دیگر تیرانداز باشگاه مس کرمان نیز در این رقابت‌ها حاضر است و مسابقات خود را در بخش دو نفره آغاز کرد.

در ادامه رقابتهای تیروکمان پارالمپیک، تیم ملی میکس کامپوند کشورمان با ترکیب هادی نوری و سمیه عباسپور در مرحله‌ یک هشتم نهایی مقابل کره جنوبی با نتیجه 148 به 153 نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

اما پیمان نصیری دونده مسی حاضر در این رقابت‌ها نیز از عصر امروز رقابت‌های خود را آغاز خواهد کرد و در ماده 1500 متر و از ساعت 18 به مصاف رقیبان خود خواهد رفت.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1102