شماره‌ی خبر : ‌79028 | تعداد بازدید : 201
چهارشنبه 2 اسفند ماه 1402 ساعت 20:07

مربی تیم فوتبال مس کرمان: سه امتیاز مهم را کسب کردیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پایان بازی برابر خوشه طلایی و برتری یک بر صفر تیم مس، کسب این سه امتیاز را برای تیم مس مهم ارزیابی کرد.

مربی تیم فوتبال مس کرمان: سه امتیاز مهم را کسب کردیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پایان بازی برابر خوشه طلایی و برتری یک بر صفر تیم مس، کسب این سه امتیاز را برای تیم مس مهم ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ آقای وحید فاضلی در پایان این بازی گفت: با توجه به دو بازی بیرون از خانه خود در هفته های گذشته و شرایط انجام این بازی ها، تیم از نظر بدنی خستگی های خود را داشت که در طول بازی بازیکنان با تلاش خود اجازه ندادند که این موضوع بر روی هدف آن ها که کسب سه امتیاز بود تاثیری بگذارد.

وی با بیان اینکه تیم خوشه طلایی با وجود مشکلات خود، بازی بسیار پرتلاش و هدفمندی انجام داد گفت: کسب سه امتیاز برابر تیم خوب خوشه طلایی برای ما بسیار اهمیت داشت چراکه با کسب این پیروزی، آرامش بیشتری بر ذهن ما در طول بازی های پیش رو حاکم می شد و اصلا اینطور نبود که با توجه به جایگاه تیم خوشه طلایی در جدول، بازی ساده ای برابر این تیم داشته باشیم چراکه آن ها در بازی های قبل خود نیز نشان داده بودند که تا چه اندازه تیم سختکوشی هستند که به سادگی گل نمی خورند و برابر تیم ما نیز علی رغم اینکه دفاع فشرده ای انجام دادند اما در نهایت با تلاش تمامی اعضای تیم به پیروزی رسیدیم و سه امتیاز بسیار مهم را در جدول کسب کردیم.

فاضلی با ابراز رضایت از داوری این بازی گفت: قضاوت در سطح خوبی بود و فقط اگر داور مسابقه در دادن کارت های زرد خود تسلط بیشتر و تصمیمات بهتری اتخاذ می کرد داوری خود را کاملا بی نقص می می کرد.

مربی تیم مس کرمان در رابطه با بازی دادن به بازیکنان جوان و تیم های پایه باشگاه مس افزود: در این فصل به نفراتی مثل نظری، بهزادی و آبادی پیشه فرصت داده شد که به خوبی استفاده کردند و بازیکنانی مثل صالح محمدی و نفرات دیگری از این دست که در بهترین شرایط سنی خود برای پیشرفت می باشند نیز زمینه بازی ایجاد شد و در همین راستا امروز امین منوچهری بازیکن 18 سال و عضو تیم امید مس کرمان نیز به میدان رفت که تلاش زیادی داشت و این روند قطعا ادامه خواهد داشت تا در کنار هدف بهبود رتبه تیم در جدول و درخشان کردن هرچه بیشتر نام مس در این فصل با نتایج خوب، زمینه برای پروزش و معرفی بازیکنان آینده دار مس کرمان نیز فراهم شود.

وی در رابطه با خبرهایی پیرامون جدایی علی وزیری پناه از تیم مس کرمان نیز گفت: متاسفانه برخی از مربیان در تیم های دیگر برخلاف اصول اخلاقی با بازیکن تحت قرارداد ما صحبت کردند و همین سبب شد که تمرکز وزیری پناه را برهم بزنند و هرچند برخی دیگر از تیم ها نیز از مجرای قانونی با وزیری پناه صحبت کردند که این موضوع با توجه به سطح خوب این بازیکن که قابلیت بازی در لیگ برتر را دارد اتفاق افتاد. کادر فنی مس کرمان برروی توانایی های وزیری پناه حساب باز کرده است و دوست داریم که از وجود او بهره مند باشیم هرچند که خود این بازیکن خواستار جدایی از تیم مس کرمان شده است که باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی برای همکاری دو طرف رخ خواهد داد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی استقلال ملاثانی و مس