شماره‌ی خبر : ‌78587 | تعداد بازدید : 177
سه‌شنبه 11 مهر ماه 1402 ساعت 19:04

مس کرمان0-1فجر سپاسی شیراز/گل مردودی که تائید شد و کار مس را سخت تر کرد

تیم فوتبال مس کرمان در حالی با یک گل مغلوب تیم فجر سپاسی شد که پیش از به ثمر رسیدن گل داور از اعلام خظای محرز بازیکن تیم فجر امتناع ورزید.

مس کرمان0-1فجر سپاسی شیراز/گل مردودی که تائید شد و کار مس را سخت تر کرد

تیم فوتبال مس کرمان در حالی با یک گل مغلوب تیم فجر سپاسی شد که پیش از به ثمر رسیدن گل داور از اعلام خظای محرز بازیکن تیم فجر امتناع ورزید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این بازی که از هفته پنجم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور در ورزشگاه بانر کرمان برگزار می شد، تیم مس کرمان با ترکیب امین رضایی، علی خلیلی، علی تهامی، میلاد خدایی، جلال عبدی، محمد صبوری، عارف زینلی، خشایار زبرجد، ایمان رازانی، علی وزیری پناه و کیوان کدخدازاده به میدان رفت.

تیم فوتبال مس کرمان در این بازی خانگی انگیزه های بسیار بالایی داشت تا بهترین نتیجه را برای خود رقم بزند تا از شرایط سخت هفته های گذشته خود فاصله بگیرد و از همین رو بود که مسابقه را نیز تهاجمی آغاز کرد و در همان 5 دقیقه نخست بازی دو موقعیت گل جدی برای خود فراهم کرد که نتوانست با بهره گیری از آن ها بر جریان بازی کاملا مسلط شود.

در ادامه مسابقه در حالی که بازی آرام تر دنبال می شد و تیم سپاسی نیز در زمین مس تحرکاتی را انجام می داد اما بازهم این موقعیت های گل تیم مس کرمان بود که خطرناک تر جلوه می کرد و در دقیقه 40 بازی بود که جدی ترین موقعیت گل بازی شکل گرفت و ضربه وزیری پناه با بدشانسی محض مس کرمان به تیر دروازه سپاسی برخورد کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل دنبال شود.

اما در نیمه دوم و در حالی که بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد، در دقیقه 60 بازی بازیکن تیم سپاسی با خطای واضح برروی بازیکن مس در میانه میدان توپ را از آن خود کرد که همین توپ نیز در ادامه تبدیل به تک گل بازی شد.

این گل مردود که از سوی داور بازی مورد تائید قرار گرفت کار تیم مس کرمان را به شدت سخت کرد و سبب شد که تیم مس کرمان از نظر روحی نیز به شدت بهم ریخته شود و نتواند از نظر تهاجمی عملکرد مناسبی برای زدن گل مسای ارائه کند.

در ادامه این بازی اشتباهات بازیکنان مس در از دست دادن توپ و دفاع فشرده تیم سپاسی موجب شد که بازی با همان یک گل به سود تیم فجر به اتمام برسد.

در نیمه دوم این بازی پوریا غلامی، امین کاویانی، رضا نبی زاده، سعید حسین پور و صالح محمدی در دقایق مختلف برای مس کرمان به میدان آمدند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس کرمان و پارس جم؟!