شماره‌ی خبر : ‌78562 | تعداد بازدید : 152
شنبه 1 مهر ماه 1402 ساعت 11:58

شروع دوباره تمرینات تیم هندبال صنعت مس کرمان از اول مهرماه

به گفته سرپرست تیم هندبال صنعت مس کرمان،این تیم ،پس از کسب دو پیروزی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر و استراحتی دوازده روزه،تمرینات آماده سازی خود را از روز شنبه اول مهرماه و در سالن شهید تجلی کرمان ،زیر نظر کادر فنی از سر گرفت.

شروع دوباره تمرینات تیم هندبال صنعت مس کرمان از اول مهرماه

به گفته سرپرست تیم هندبال صنعت مس کرمان،این تیم ،پس از کسب دو پیروزی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر و استراحتی دوازده روزه،تمرینات آماده سازی خود را از روز شنبه اول مهرماه  و در سالن شهید تجلی کرمان ،زیر نظر کادر فنی از سر گرفت.

مجید زراعتی گفت:بازیکنان تیم هندبال  صنعت مس کرمان در حالی که افشین صادقی،مجتبی حیدر پور،علی رحیمی کازرونی و حسین جهانی،چهار ملی پوش خود را به دلیل حضور در بازی های آسیایی در کنار خود ندارند،با ترکیبی از بازیکنان بومی ،جوان و جویای نام ،هر روز تمرینات با نشاطی را زیر نظر سید محمد موسوی،محسن اخگر و دانیال امینایی برگزار خواهند کرد.

تیم هندبال صنعت مس کرمان،در اولین دیدار خود،پس از تعطیلات طولانی مدت لیگ،پانزدهم آبانماه و در شهر اراک،میهمان تیم آلمینیوم خواهد بود،تا شاید بتواند با پیروزی در این دیدار خارج از خانه،سومین برد متوالی را به نام خود ثبت کند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس کرمان و پارس جم؟!