شماره‌ی خبر : ‌78547 | تعداد بازدید : 249
دوشنبه 27 شهریور ماه 1402 ساعت 10:08

خوشه طلایی 2-1مس کرمان/مس همچنان به دنبال پیدا کردن خود

تیم فوتبال مس کرمان در هفته سوم رقابت های لیگ یک این فصل کشور و برابر تیم خوشه طلایی نتوانست توان واقعی خود را پیدا کند و در زمین حریف خود با نتیجه 2بر1 شکست خورد.

خوشه طلایی 2-1مس کرمان/مس همچنان به دنبال پیدا کردن خود

تیم فوتبال مس کرمان در هفته سوم رقابت های لیگ یک این فصل کشور و برابر تیم خوشه طلایی نتوانست توان واقعی خود را پیدا کند و در زمین حریف خود با نتیجه 2بر1 شکست خورد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این بازی که در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار می شد، تیم مس کرمان با ترکیب امین رضایی، علی خلیلی، علی تهامی، میلاد خدایی، جلال عبدی، امین کاویانی، مهران امیری، خشایار زبرجد، ایمان رازانی، پوریا غلامی و علی وزیری پناه بازی را آغاز کرد.

با شروع بازی به نظر می رسید اثرات فشار باخت هفته گذشته هنوز در ساق های بازیکنان مس کرمان وجود دارد که سبب شد در دقیقه 23 بازی و برروی اولین حمله جدی تیم خوشه طلایی دروازه مس کرمان به راحتی هرچه تمام تر باز شود تا مس در این بازی هم کار خود را سخت کند.

بعد از این گل مس کرمان که اصلا دوست نداشت در نیمه اول بازنده به رختکن برود بر فشار حملات خود اضافه کرد و تیم خوشه طلایی را که کاملا در زمین خود متمرکز شده بود را تحت فشار قرار داد.

در 10 دقیقه پایانی نیمه اول شکل بازی مس کرمان کاملا تهاجمی شده بود و به نظر می رسید که مس کرمان با ادامه حملات خود راه رسیدن به گل تساوی را پیدا خواهد کرد.

این اتفاق در دقیقه 40 بازی رخ داد و برروی یک حمله همه جانبه از سوی بازیکنان مس کرمان و با یک شوت از راه دور، توپ با دست بازیکن تیم حریف در محوطه جریمه کنترل شد تا داور نقطه پنالتی را برای مس کرمان نشان دهد.

این ضربه پنالتی توسط مهران امیری برای مس کرمان تبدیل به گل شد تا این تیم در دقایق پایانی نیمه اول برای رسیدن به گل یکپارچه حمله شود و در اوقات تلف شده نیمه اول با بدشانسی محض توپ را در یکی از موقعیت های گل خود به تیر دروازه حریف بزند. تیم مس کرمان بدشانس بود که بازی در نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید و اگر بازی دقایقی دیگر ادامه پیدا می کرد حملات این تیم می توانست به گل دوم ختم شود.

در حالی که به نظر می رسید در نیمه دوم ورق بازی کاملا به سود تیم مس برگردد اما در همان ثانیه های نخست نیمه دوم اتفاق عجیبی رخ داد و بازهم اولین موقعیت حمله بازیکنان خوشه طلایی به سادگی هرچه تمام تر برای این تیم تبدیل به گل شد تا بازهم مس کرمان با یک شوک سنگین و منفی روبرو شود.

بازیکنان مس کرمان که با راحت گل خوردن تمرکز خود را نیز از دست می دهند بعد از این گل بی محابا برای زدن گل تساوی پیش می کشیدند اما از دست دادن های متوالی توپ در زمین حریف در چند نوبت موقعیت خطرناک ضد حمله را به حریف می داد.

در این نیمه سعید حسین پور، رضا نبی زاده، کیوان کدخدازاده، صالح محمدی نیز برای مس کرمان به زمین آمدند اما حجم زیاد اشتباهات فردی مس کرمان به خصوص در زمان حملات که سبب می شد حتی دروازه خالی حریف نیز برای این تیم باز نشود، در نهایت حکم به شکست تلخ 2بر1 مس کرمان در این بازی داد.

 


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس کرمان و پارس جم؟!