شماره‌ی خبر : ‌77885 | تعداد بازدید : 402
پنج‌شنبه 22 دی ماه 1401 ساعت 22:04

نفت همچنان سوخت مس

تیم فوتبال مس کرمان پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر را برابر تیم نفت آبادان در کرمان تکرار کرد و بازهم این تیم را با نتیجه 2بر 0 شکست داد.

نفت همچنان سوخت مس

تیم فوتبال مس کرمان پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر را برابر تیم نفت آبادان در کرمان تکرار کرد و بازهم این تیم را با نتیجه 2بر 0 شکست داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی تیم فوتبال مس در ورزشگاه شهید باهنر کرمان میزبان نفت آبادان بود که با دو گل امین کاظمیان و علی تهامی مس کرمان موفق شد به دور بعد بازی ها صعود کند.

فرزاد حسین خانی در این بازی تیم خود را با ترکیب آرمان شهدادنژاد، امیر حسین عسگری، محمد ستاری، میلاد خدایی، علیرضا قادری، علی تهامی، صالح محمدی، عارف رستمی، محمد قاسمی نژاد، امین کاظمیان و شروین بزرگ به میدان فرستاد.

هرچند هوای به شدت سرد شهر کرمان که بر این بازی حاکم شده بود برای دو تیم مشکل درست کرده بود اما تیم مس در همان نیمه اول به دنبال گل برتری خود در این بازی بود و پس از چند بار تلاش برای رسیدن به دروازه حریف در نهایت در دقیقه 41 موفق شد با همکاری عالی تیمی خود به گل اول بازی دست یابد.

حرکت پابه توپ کاظمیان با همکاری قاسمی نژاد و بزرگ تبدیل به یک پاس عالی به کاظمیان شد تا او گل اول مس کرمان به ثمر برسد.

در دقیقه 44 مس کرمان می توانست گل دوم خود را هم به ثمر برساند که ضربه کاظمیان با بدشانسی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

اما در نیمه دوم تیم نفت با انجام تعویض های متعدد به دنبال جبران گل خورده و عدم حذف خود از مسابقات حذفی بود که در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم یک بار تیر دروازه مس را به لرزه درآورد.

این تیم چند موقعیت گل دیگر نیز برای خود ایجاد کرد که درخشش عالی شهدادنژاد در دروازه مس کرمان در تمامی آن ها مانع گلزنی بازیکنان نفت آبادان شد.

در دقیقه 68 خیال مس کرمان برای صعود راحت شد جایی که ارسال بی نقص عارف رستمی به زیبایی برروی سر علی تهامی نشست تا مدافع پیش تاخته مس کرمان گل دوم این تیم را در این بازی به ثمر برساند.

در نیمه دوم عباس زراعت کار، سامان تورانیان، محمد صبوری، احمد نصیری و حسین دوستدار بازیکنانی بودند که در دقایق مختلف برای مس به زمین آمدند.

در حالی که مس کرمان این فرصت را داشت که حتی گل سوم خود را هم در این بازی به ثمر برساند اما در نهایت بازی با همان نتیجه دو برصفر به سود مس کرمان خاتمه یافت تا مس با سوخت نفت راهی دور بعد رقابت های حذفی شود و در این مرحله پس از انجام قرعه کشی حریف خود را بشناسد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی