شماره‌ی خبر : ‌76763 | تعداد بازدید : 159
چهارشنبه 31 شهریور ماه 1400 ساعت 11:52

حریفان بسکتبال مس کرمان در لیگ برتر مشخص شدند

با انجام قرعه کشی رقابت های لیگ برتر این فصل بسکتبال کشور، حریفان مس کرمان در این رقابت ها مشخص گردید.

حریفان بسکتبال مس کرمان در لیگ برتر مشخص شدند

با انجام قرعه کشی رقابت های لیگ برتر این فصل بسکتبال کشور، حریفان مس کرمان در این رقابت ها مشخص گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ پس از انجام این قرعه کشی تیم بسکتبال مس کرمان در گروه الف این رقابت ها با تیم های شهرداری گرگان، پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، ، کوچین آمل، خانه بسکتبال خوزستان، نیروی زمینی تهران و نظم آوران نوین سیرجان هم گروه شد.
همچنین تیم‌های مهرام تهران، شیمیدر قم، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، اکسون تهران، صنعت مس رفسنجان، رعد پدافند تهران، صنایع هرمزگان و آویژه صنعت پارسای مشهد در گروه ب قرار دارند.

هرچند طبق اعلام فدراسیون بسکتبال قرار است این مسابقات همانند سال گذشته به صورت متمرکز در تهران برگزار شود اما این فدراسیون در پی استعلام از ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری رقابت ها به صورت رفت و برگشت در شهرهای تیم ها می باشد که باید دید نتیجه این استعلام چه پاسخی خواهد داشت.

تیم بسکتبال مس کرمان با هدایت محمدرضا اسلامی اولین بازی فصل خود را روز 26 مهر ماه از ساعت 17 و 30 دقیقه برابر کاله برگزار می کند و در بازی دوم روز 27 مهر ماه و از ساعت 17 و 30 دقیقه به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

مس کرمان در بازی سوم خود روز چهارم آبان ماه و از ساعت 17 و 30 دقیقه به مصف نیروی زمینی می رود و در دیدار چهارم خود روز پنجم آبان ماه و از ساعت 15 با تیم شهرداری گرگان دیدار خواهد کرد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

با کم بودن تعداد تیم های صعود کننده از لیگ یک و اضافه شدن پلی آف به بازی ها برای صعود به لیگ برتر موافق هستید؟!