شماره‌ی خبر : ‌76579 | تعداد بازدید : 206
چهارشنبه 30 تیر ماه 1400 ساعت 10:50

تبریک باشگاه مس کرمان به دو تیم فجرسپاسی و هوادار

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان در کمال احترام صعود دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و هوادار تهران دو رقیب خود در لیگ‌ یک این فصل را به رقابت های لیگ برتر تبریک عرض می نماید.

تبریک باشگاه مس کرمان به دو تیم فجرسپاسی و هوادار

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان در کمال احترام صعود دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و هوادار تهران دو رقیب خود در لیگ‌ یک این فصل را به رقابت های لیگ برتر تبریک عرض می نماید.

امید است صعود این دو تیم به رقابت های لیگ برتر به خصوص تیم فجر شهید سپاسی که از امتیاز جذب بازیکنان سرباز در فوتبال ایران برخودار است به پیشرفت فوتبال ایران و جذابیت های لیگ های آن کمک نماید و با حضور این تیم نظامی در لیگ برتر، عدالت در میان لیگ های فوتبال ایران بیشتر تقسیم گردد.

تیم فوتبال مس کرمان همواره بر اخلاق گرایی و رقابت در زمین تاکید خود را اعلام کرده است و بر اساس همین اخلاق گرایی خود نیز بارها متضرر شده است اما از اصول خود کوتاه نیامده است و بر همین اساس است که برخلاف صحبت های برخی از مدیران محترم باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز که در زمان صدرنشینی مس کرمان در لیگ یک این فصل، تیم مس کرمان را به انواع و اقسام موارد متهم می کردند و با صحبت هایی واهی درصدد ایجاد حاشیه و کم ارزش کردن صدرنشینی مس کرمان و تنزل جایگاه آن با عباراتی عجیب و دور از انتظار بودند که متاسفانه در انجام این مهم موفق هم شدند، هیچگاه صعود تیم فجر شهید سپاسی را کوچک نمی کند و این شادی را به مردم ادیب و هنر دوست شیراز و به خصوص سرمربی محترم و دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق این تیم در لیگ برتر را نیز دارد.

همچنین صعود تیم خصوصی هوادار تهران که منجر به جذب و حضور هرچه بیشتر این بخش مهم در فوتبال ایران می گردد و تداوم موفقیت این تیم در لیگ برتر، زمینه فعالیت و سرمایه گزاری های بیشتر بخش خصوصی را در فوتبال ایران آن هم توسط افراد و نهادهای صالح و سالم بخش خصوصی را ایجاد می نماید.

آقای رضا عنایتی که سابقه حضور در مس کرمان را نیز دارد و با پیراهن مس کرمان در لیگ برتر خاطرات خوشی را ثبت کرده است، به خوبی بخشی از دردهای مس کرمان در این فصل را می داند و کاملا درک می کند فشارهای خارج از زمین که برای ایجاد مانع در راه صعود به کار بسته می شود تا چه اندازه می تواند دردناک و ناجوانمردانه باشد اما بهرشکل مجموعه تیم هوادار به خوبی بر این چالش که مس همواره به صورت حداکثری آن را تجربه می کند، غلبه کرد و با شایستگی جواز صعود خود به لیگ برتر را کسب کرد که امیدواریم این مربی شایسته نیز در ادامه مسیر مربیگری خود بهترین اتفاقات را در مسیرش تجربه نماید.

باشگاه صنعت مس کرمان از صمیم قلب این موفقیت ارزشمند را به مجموعه هوادار تهران و به خصوص رضا عنایتی سرمربی محترم این تیم تبریک عرض می نماید.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

با کم بودن تعداد تیم های صعود کننده از لیگ یک و اضافه شدن پلی آف به بازی ها برای صعود به لیگ برتر موافق هستید؟!