شماره‌ی خبر : ‌76226 | تعداد بازدید : 227
پنج‌شنبه 19 فروردین ماه 1400 ساعت 13:40

برنامه بازی های مس کرمان در لیگ یک از هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم

از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور برنامه بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور از هفته بیست و یکم لغایت هفته بیست و سوم اعلام شد تا تیم فوتبال مس کرمان نیز برنامه خود را در این رقابت ها دریافت کند.

برنامه بازی های مس کرمان در لیگ یک از هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم

از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور برنامه بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور از هفته بیست و یکم لغایت هفته بیست و سوم اعلام شد تا تیم فوتبال مس کرمان نیز برنامه خود را در این رقابت ها دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ بر این اساس مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در این هفته ها طبق برنامه زیر انجام خواهد شد:

هفته بیست و یکم - دوشنبه 30 فروردین 1400
آرمان گهر سیرجان- ملوان بندر انزلی- ساعت 19:45- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت 20- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر شهید سپاسی شیراز- مس کرمان - ساعت 20- ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- نود ارومیه- ساعت 20- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
هوادار تهران -خوشه طلایی ساوه- ساعت 20:15- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- بادران تهران  - ساعت 20:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- چوکا تالش - ساعت 20:15- ورزشگاه انقلاب کرج
خیبر خرم آباد- پارس جنوبی جم بوشهر - ساعت 20:15- ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- استقلال ملاثانی- ساعت 20:15- ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست و دوم - شنبه 4 اردیبهشت 1400
پارس جنوبی جم -فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت20- ورزشگاه تختی جم
قشقایی شیراز -شاهین شهرداری بوشهر – ساعت20- ورزشگاه پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت20:15 - ورزشگاه متعاقباً اعلام
ملوان بندر انزلی- خیبر خرم آباد – ساعت20:30 - ورزشگاه تختی انزلی

دوشنبه 6 اردیبهشت 1400
آرمان گهر سیرجان- استقلال خوزستان – ساعت19:45 - ورزشگاه امام علی سیرجان
استقلال ملاثانی- شهرداری آستارا – ساعت20:15 - ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران- هوادار تهران – ساعت20:15 - ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش- رایکا بابل – ساعت20:30 - ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه- مس کرمان– ساعت20:45 - ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

هفته بیست و سوم - شنبه 18 اردیبهشت 1400
مس کرمان - خوشه طلایی ساوه– ساعت19:50 - ورزشگاه امام علی کرمان
رایکا بابل -آرمان گهر سیرجان – 20:15 - ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجرشهید سپاسی شیراز- بادران تهران – 20:15 - ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- پارس جنوبی جم  – 20:15 - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خیبر خرم آباد- قشقایی شیراز – 20:30 - ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – 20:30 - ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران -چوکا تالش – 20:30 - ورزشگاه شهداء اسلامشهر
شهرداری آستارا- نود ارومیه – 20:30 - ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- استقلال ملاثانی  – 20:30 – ورزشگاه انقلاب کرج

هفته بیست و چهارم - جمعه 24 اردیبهشت 1400
قشقایی شیراز - فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت 19:10 – ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل- استقلال خوزستان - ساعت 19:25 – ورزشگاه هفتم تیر بابل
خوشه طلایی ساوه - شهرداری آستارا - ساعت 19:30 – ورزشگاه متعاقباً اعلام
بادران تهران- گل ریحان البرز - ساعت 19:30 – ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش - مس کرمان - ساعت 19:40 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
آرمان گهر سیرجان - خیبرخرم آباد- ساعت 19:50 – ورزشگاه امام علی سیرجان
پارس جنوبی جم- هوادار تهران - ساعت 20:15 – ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- نود ارومیه - ساعت 20:30 – ورزشگاه تختی اهواز

شنبه 25 اردیبهشت 1400
ملوان بندرانزلی- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 19:40 – ورزشگاه تختی انزلی

هفته بیست و پنجم -چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه - ساعت و ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.
فجرشهید سپاسی شیراز- استقلال ملاثانی  - ساعت 19:10 –  ورزشگاه پارس شیراز
خیبر خرم آباد- رایکا بابل - ساعت 19:30 – ورزشگاه تختی خرم آباد
هوادار تهران -آرمان گهر سیرجان- ساعت 19:30 – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- چوکا تالش - ساعت 19:40 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- قشقایی شیراز  - ساعت 20– ورزشگاه امام علی کرمان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی جم  - ساعت 20:30 – ورزشگاه تختی اهواز

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400
گل ریحان البرز- ملوان بندرانزلی ساعت 19:30—ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر- بادران تهران – ساعت 20:15- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

اصلی ترین رقیب مس کرمان برای صعود به لیگ برتر را کدام تیم می دانید؟!