شماره‌ی خبر : ‌75719 | تعداد بازدید : 240
چهارشنبه 26 آذر ماه 1399 ساعت 18:33

سرمربی مس کرمان: معدل 2 امتیاز از هر بازی رضایت بخش است

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان روند امتیاز گیری تیم در پنج هفته نخست رقابت ها را رضایت بخش دانست که باید در ادامه رقابت ها نیز تداوم داشته باشد.

سرمربی مس کرمان: معدل 2 امتیاز از هر بازی رضایت بخش است

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان روند امتیاز گیری تیم در پنج هفته نخست رقابت ها را رضایت بخش دانست که باید در ادامه رقابت ها نیز تداوم داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس و به نقل از تسنیم؛ رضا مهاجری در پایان بازی تیم های مس کرمان و نود که با پیروزی یک بر صفر شاگردان مهاجری خاتمه یافت گفت:ابتدا باید یک خسته نباشید جانانه به تیم پرتلاش، با انگیزه و مصمم ارومیه بگوییم.

وی افزود: به بازیکنان و کادر فنی آنها که با بضاعت خود یک تعریف از فوتبال داشتند و بر همان مبنا عمل کردند، دفاع کردند و موفق هم بودند. از این بابت به آنها خسته نباشید می پ‌گویم.

سرمربی مس کرمان تصریح کرد: اما انتظارم از بچه‌های تیم بیشتر از اینها بود. باید مطابق برنامه‌های تاکتیکی تمرین شده برنامه و دستورات فنی  در زمین اجرا می‌شد.

مهاجری با بیان اینکه بازیکنانش در بازی امروز نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند، گفت: به نظرم ما امروز حتی از بازی برابر فجر سپاسی هم ضعیف‌تر بودیم.

وی ادامه داد: با اینکه فجر سپاسی را دو هیچ باختیم اما درصد مالکیت ما بیشتر بود و توانستیم فوتبال شناورتری را ارائه کنیم، به نظر من فشار آن باخت باعث شد بچه‌های ما امروز کمی دور از حد تصور ظاهر شوند.

سرمربی مس کرمان با اشاره به اینکه تیمش معدل ٢ امتیاز از هر بازی را طی این پنج هفته بدست آورده است، گفت: امیدواریم با همین شرایط جلو برویم و نتایج بهتری را تقدیم هواداران و مردم خوب کرمان بکنیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر علت نمایش ضعیف تیمش در دو هفته اخیر گفت: به جرأت می‌گویم که تیم کاملی نیستیم و اشکالاتی داریم. مشکلاتی هم که داریم کم کم دارند حل می‌شوند. امیدواریم در آن پازل هم بتوانیم موفق شویم.

مهاجری ادامه داد: صادقانه بگویم ما تمرینات خیلی خوبی داریم، بچه‌ها آن قدر در تمرینات خوب هستند که من از آنها انرژی می‌گیرم، اما تیم‌هایی هم که مقابل ما ظاهر می‌شوند، بازی فشرده را در دستور کار خود دارند و ما یک بازی ریسکی داریم.

وی ادامه داد: تیم نود امروز یک دفاع فشرده داشت، هر توپی را که می‌گرفتند یک ضربه بلند برای گل زدن داشتند. این کار ما را خیلی سخت می‌کند و این راهکار دارد که ما باید به آن برسیم.

سرمربی مس کرمان خاطر نشان کرد: خود بچه‌ها هم می‌دانند که ما نتیجه خارق العاده‌ای نگرفتیم که بگوییم که اتفاق بزرگی افتاده است. آن انتظاری که من از بچه‌ها دارم  و بر اساس آن مبنا حضور در مس کرمان را قبول کرده‌ام، هنوز محقق نشده است.

وی همچنین در خصوص حضور رجبی و اضافه شدندش به کادر فنی مس گفت: سال گذشته هم آقای رجبی با من بود و آن جایی که نیاز داریم برای ما کار کند، من به حضور و توانایی او اعتقاد دارم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند