شماره‌ی خبر : ‌75479 | تعداد بازدید : 102
دوشنبه 28 مهر ماه 1399 ساعت 09:42

کاتا روهای مس به صورت مجازی به مصاف رقیبان می روند

کاتاروهای تیم مس کرمان علاوه بر چند تیم ایرانی، با 7 تیم خارجی در اولین دوره لیگ مجازی کاتای ایران به رقابت می پردازند.

کاتا روهای مس به صورت مجازی به مصاف رقیبان می روند

کاتاروهای تیم مس کرمان علاوه بر چند تیم ایرانی، با 7 تیم خارجی در اولین دوره لیگ مجازی کاتای ایران به رقابت می پردازند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ اولین دوره لیگ مجازی کاتا از 5 آبان ماه آغاز خواهد شد. طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ و مسابقات در این مسابقات علاوه بر تیم های ایرانی چند تیم خارجی از جمله منتخب روسیه، باشگاه هالم استد سوئد، منتخب آمریکا و فلیپین حضور دارند.

در اولین دوره لیگ مجازی کاتا، در بخش آقایان 38 تیم شامل 31 تیم داخلی و 7 تیم خارجی شرکت کرده اندو مجموع ورزشکاران حاضر در این رقابت ها 129 ورزشکار است. در بخش بانوان نیز 120 تیم شامل 444 ورزشکار به رقابت با یکدیگر می پردازند.

جدول تیم های شرکت کننده در اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان به شرح زیر است:

گروه های نونهالان و خردسالان سفید ، زرد و نارنجی و خردسالان آبی ، سبز و بنفش آقایان : 1. باشگاه حق نظری (الف)، 2. باشگاه حق نظری (ب) ، 3. باشگاه اهورا ، 4. هیات ورزش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی و  5. تیم منتخب کشور روسیه

گروه کمربند های قهوه ای و مشکی رده ی خردسالان آقایان : 1. مازیار ، 2. صنعت مس کرمان ، 3. قهرمانان خلیج فارس ، 4. آکادمی معین آستانه اشرفیه ، 5. آکادمی کاراته حسین زاده و 6. تیم منتخب کشور روسیه

گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده های سنی نوجوانان و نونهالان آقایان: 1. باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه ، 2. مازیار ، 3. صنعت مس کرمان ، 4. تیم باشگاه هالم استد سوئد ، 5. باشگاه فرهنگی ورزشی حق نظری ، 6. باشگاه فرهنگی ورزشی حضرت معصومه(س)

گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده ی خردسالان آقایان: 1. صنعت مس کرمان (الف)، 2. صنعت مس کرمان (ب) ، 3. صنعت مس کرمان (ج) ، 4. هیات ورزش دانش آموزی آذربایجان شرقی ، 5. آستان قدس رضوی ، 6. هورا ، 7. شوتوکان FSK ، 8. باشگاه حق نظری ، 9. تیم منتخب روسیه

گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده ی نوجوانان آقایان : 1 . صنعت مس کرمان، 2 . اهورا ، 3 . ساینا ، 4 . هیات کاراته استان سمنان ، 5. تیم منتخب آمریکا  ، 6 . تیم منتخب روسیه  ، 7. تیم منتخب فیلیپین ، 8 . تیم منتخب فیلیپین 2

گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده ی جوانان آقایان : 1. تیم منتخب فیلیپین1 ، 2. تیم منتخب فیلیپین2 ، 3. صنعت مس کرمان  (الف) ، 4. صنعت مس کرمان (ب) ، 5. هیئت کاراته شهرستان فیروزه خراسان رضوی ، 6. هیئت کاراته گیلان ، 7.باشگاه ساینا

جدول تیم های شرکت کننده در اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان به شرح زیر است:

رده خردسالان (قهوه ای و مشکی)  بانوان :  1. فانوس شهر 1 ، 2. شیتوریو کوجی دو هرمزگان ، 3. ساینا  4. معین  ،5. صنعت مس کرمان  ،6. طنین آذربایجان  ،7. یونیک زنجان  ،8. اهورا  ،9. باشگاه آیریک یک  ،10. آکادمی امیری آ.شرقی ،11. باران ،12. هیئت کاراته استان سمنان

رده خردسالان (سبز، آبی، بنفش) بانوان : 1. اوژن  ،2. کاراته دژکرد 5  ،3. اهورا  ،4. گردآفرید ،5. رانا  ،6. آرنیکا ،7. طنین آذربایجان ،8. باشگاه آهن بافق(الف) ،9. شهدای وحدت شهرستان خوشاب ،10. قهرمانان کاتای قرنطینه 1 کیش ،11. باشگاه افسانه  الف ،12. باشگاه افسانه ب  ،13. شهدای وحدت شهرستان خوشاب ،14. ساینا ،15. شیتوریو کوجی دو هرمزگان ،16. نگین 1  ،17. صنعت مس کرمان ب  ،18. باشگاه آهن بافق(ب)  ،19. صنعت مس کرمان الف  ،20. آکادمی ارباب1  ،21. اوژن 1  ،22. درنا   ،23. سمیع عادل ،24. رُستن ،25. فرهنگ سمنان

رده خردسالان (سفید، زرد، نارنجی) بانوان:  1. آکادمی ارباب 1 ،2. سیما  ،3. درنا  ،4. نگین 2 ،5. زیباشهر  ،6. آکادمی کوهی 7. جوانه ،8. مهرگان ،

رده نونهالان (قهوه ای و مشکی)  بانوان:  1. باشگاه آسو ،2. یونیک زنجان ،3. طنین آذربایجان الف ،4. اهورا  ،5. اوژن  ،6. آکادمی میلاد کرمانشاه ،7. معین  ،8. درنا  ،9. طنین آذربایجان ب ،10. باشگاه کیا ،11. شیتوریو کوجی دو هرمزگان ،12. فانوس شهر 2 ،13. قهرمانان کاتای قرنطینه 2 کیش ،14. باشگاه آیریک دو  ،15. صبا شیراز  ،16. هیئت کاراته استان سمنان ،17. رُستا ،18. یونیک زنجان

رده نونهالان (سبز، آبی، بنفش)  بانوان: 1. باران ،2. باشگاه افسانه  ،3. صنعت مس کرمان  ،4. آکادمی ارباب1 ،5. درنا  ،6. شهرستان خوشاب  ،7. کاراته دژکرد 3  ،8. طنین آذربایجان  ،9. آکادمی ارباب2  ،10. باشگاه آهن بافق  ،11. باشگاه ایران جوان

رده نونهالان (سفید، زرد، نارنجی) بانوان:  1. طنین آذربایجان الف ،2. آوای بندر ،3. مهرگان ،4. آکادمی ارباب1 ،5. کاراته دژکرد 4

رده نوجوانان (قهوه ای و مشکی)  بانوان:  1. آکادمی میلاد کرمانشاه ،2. کانون بسیج بندرعباس ،3. ساینا  ،4. معین  ،5. اهورا ب ،6. انرژی 2 ،7. انرژی 3 ،8. صنعت مس کرمان ،9. اهورا الف ،10. درنا  ،11. یونیک زنجان ،12. فانوس شهر3 ،13. انرژی 1 ،14. انرژی 3

رده نوجوانان (سبز، آبی، بنفش)  بانوان:  1. کاراته دژکرد 1 ،2. باشگاه حق نظری ،3. باران ،4. شهید کشوری ،5. صنعت مس کرمان  ،6. جوانه ،7. آوای هرمزگان ،8. باشگاه افسانه  ،9. شیتوریو هایاشی ،

رده نوجوانان (سفید، زرد، نارنجی)  بانوان:  1. طنین آذربایجان الف ،2. کاراته دژکرد 2 ،3. کاراته نوجوانان شهرستان خوشاب ،4. باشگاه افسانه  ،

رده جوانان (قهوه ای و مشکی)  بانوان:  1. باشگاه حق نظری ،2. قهرمانان اصفهان ،3. اهورا  ،4. زیباشهر هرمزگان ،5. ساینا  ،6. رُستن ،7. جوانه ،8. فانوس شهر 4 ،9. باشگاه قاسمی گیلان ،10. معین  ،11. طنین آذربایجان

رده جوانان (سبز، آبی، بنفش)  بانوان:  1. آکادمی ارباب1 ،2. باشگاه افسانه  ،3. زیباشهر هرمزگان،

جلسه هماهنگی مربیان تیم های اقایان روز دوشنبه 28 مهر ماه ساعت 15 عصر به صورت وبینار برگزار می شود. مربیان تیم ها می توانند لینک وبینار جلسه را از طریق فضای مجازی از طریق محمدرضا وظیفه به شماره تلفن 09389280431 دریافت کنند. حضور کلیه مربیان اقایان تیم های ثبت نام شده در جلسه وبینار الزامی است.

در خصوص لیگ بانوان نیز با توجه به اعلام سازمان لیگ و مسابقات مبنی بر حضور حداقل 6 تیم در هر رده، تکلیف لیگ هایی که تعداد تیم های حاضر در آن کمتر از 6 تیم است، در نشست وبیناری که تاریخ آن متعاقبا اعلام می شود، تعیین خواهد شد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما تیم هندبال مس کرمان قهرمانی خود در لیگ برتر را تکرار می کند؟!