شماره‌ی خبر : ‌75436 | تعداد بازدید : 92
سه‌شنبه 15 مهر ماه 1399 ساعت 10:44

لغو مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا در سال 2020

در حالی که تیم تکواندو مس کرمان با کسب رتبه سومی رقابت های فصل قبل لیگ برتر کشور، جواز صعود به رقابت های جام باشگاه های آسیا را کسب کرده بود، اما با اعلام رسمی از سوی اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار شود، به تعویق ا

لغو مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا در سال 2020

در حالی که تیم تکواندو مس کرمان با کسب رتبه سومی رقابت های فصل قبل لیگ برتر کشور، جواز صعود به رقابت های جام باشگاه های آسیا را کسب کرده بود، اما با اعلام رسمی از سوی اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار شود، به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ پس از رای گیری از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار شود، به تعویق افتاد.

با اعلام رسمی از سوی "کی سوک لی" رییس اتحادیه تکواندو آسیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان، مسابقات قهرمانی آسیا 2020 در بخش‌های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی)، کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو، چهارمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا، دهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سومین دوره آزاد آسیایی به تعویق افتاد و در سال 2021 برگزار خواهد شد.

در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که 30 تیرماه برگزار شد ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا (G1) در سال 2021 را به‌دست آورد.

ایران در سال 2019 نیز میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال 2020 نیز قرار بود سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا (G1) را با حضور تیم مس کرمان میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما تیم هندبال مس کرمان قهرمانی خود در لیگ برتر را تکرار می کند؟!