شماره‌ی خبر : ‌75428 | تعداد بازدید : 134
یکشنبه 13 مهر ماه 1399 ساعت 10:07

ابارقی: به شرایط ایده آل خودم نزدیک تر می شوم

خوشبختانه در مرحله سوم در ماده 100 متر و به حصوص در ماده 200 متر که ماده تخصصی من می باشد به مرز آمادگی نزدیک تر بودم و رکوردم را نزدیک تر به کسب سهمیه المپیک کردم.

ابارقی: به شرایط ایده آل خودم نزدیک تر می شوم

محمد حسین ابارقی دونده تیم مس کرمان که در مرحله پایانی رقابت های قهرمانی کشور در دو ماده 100 متر و 200 متر دو مدال طلای با ارزش را به گردن انداخت، از نزدیک شدن خود به شرایط آمادگی کامل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ محمد حسین ابارقی در پایان رقابت های قهرمانی کشور گفت: در دو مرحله قبل به دلیل اینکه تازه از بند مصدومیت رها شده بودم آمادگی کاملی نداشتم و برای همین در مرحله آخر مسابقات این انتظار را از خودم داشتم که با آمادگی بیشتری در این رقابت ها شرکت کنم.

ابارقی افزود: خوشبختانه در مرحله سوم در ماده 100 متر و به حصوص در ماده 200 متر که ماده تخصصی من می باشد به مرز آمادگی نزدیک تر بودم و رکوردم را نزدیک تر به کسب سهمیه المپیک کردم.

این دونده با تشکر از مربی خود که با تمرینات خوب وی را به شرایط ایده آل نزدیک کرد گفت: برای مسابقات پیش رو باید آمادگی بیشتری کسب کنم و امیدوارم که روز به روز به شرایط مطلوب خودم نزدیک تر شوم.

ابارقی با تشکر از باشگاه مس کرمان بابت حمایت از رشته دو و میدانی نیز گفت: جا دارد از آقای محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان که در این فصل از رقابت های لیگ دو و میدانی کشور شرایط حضور تیم مس کرمان در مسابقات را فراهم کردند تشکر کنم و امیدوارم دو و میدانی هر روز شرایطی بهتر از قبل پیدا نماید.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما تیم هندبال مس کرمان قهرمانی خود در لیگ برتر را تکرار می کند؟!