شماره‌ی خبر : ‌75030 | تعداد بازدید : 88
یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 1399 ساعت 11:35

بازی های لیگ برتر تکواندو بدون تیم سقوط کننده به پایان می رسد

فدراسیون تکواندو کشورمان درصدد است با کسب مجوز از ستاد کرونا کشور، دو هفته پایانی رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور را بدون تیم سقوط کننده از این رقابت ها برگزار نماید و در صورت رخ دادن این اتفاق تیم تکواندو مس کرمان نیز دو بازی باقی مانده خود را برگزا

بازی های لیگ برتر تکواندو بدون تیم سقوط کننده به پایان می رسد

فدراسیون تکواندو کشورمان درصدد است با کسب مجوز از ستاد کرونا کشور، دو هفته پایانی رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور را بدون تیم سقوط کننده از این رقابت ها برگزار نماید و در صورت رخ دادن این اتفاق تیم تکواندو مس کرمان نیز دو بازی باقی مانده خود را برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در ادامه رقابت‌های لیگ برتر تکواندو‌ هیچ تیمی به دسته پایین سقوط نمی‌کند اما ممکن است با توجه به وقفه‌ای که در رقابت‌ها به وجود آمد برخی تیم‌ها انصراف بدهند.

با شیوع ویروس کرونا برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تکواندو هم به تعویق افناد و در حالی که قرار بود هفته هشتم و نهم رقابت‌های لیگ برتر تکواندو 16 تا 19 اسفندماه برگزار شود.

حالا در صورت اجازه ستاد مبارزه با کرونا برای ادامه فعالیت‌های ورزشی، مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ قصد دارند رقابت‌های دو هفته هشتم و نهم جام خلیج فارس را برگزار کنند تا تکلیف تیم‌های سکونشین مشخص شود.

مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ قصد دارند پس از صدور مجوز برگزاری مسابقات و فعالیت باشگاه ها، هفته هشتم و نهم جام خلیج فارس را برگزار کنند تا تکلیف تیم های سکونشین این فصل مشخص شود.

در حال حاضر تیم های شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد و پاس قوامین 4 تیم بالای جدولی هستند و تی تکواندو مس کرمان نیز در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد. رقابت های این فصل تکواندو کشور با حضور 9 تیم برگزار می شود.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان تیم در بازی با نود