شماره‌ی خبر : ‌75025 | تعداد بازدید : 1057
شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399 ساعت 11:37

زهرا نعمتی به دنبال هت تریک در توکیو

زهرا نعمتی ورزشکار پرافتخار خانواده مس که در دو دوره قبلی پارالمپیک به مدال طلا دست یافته، حالا با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان به دنبال ثبت هت تریک طلایی است.

زهرا نعمتی به دنبال هت تریک در توکیو

زهرا نعمتی ورزشکار پرافتخار خانواده مس که در دو دوره قبلی پارالمپیک به مدال طلا دست یافته، حالا با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان به دنبال ثبت هت تریک طلایی است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در دو دوره قبلی پارالمپیک، کاروان ایران چند ستاره داشت که یکی از آن ها بدون شک زهرا نعمتی، بانوی کمانداری بوده که تاکنون 3 مدال پارالمپیک را در کارنامه اش دارد.

این کماندار ایرانی که در سال 2016 توانست اتفاق ویژه ای را با حضور همزمان در المپیک و پارالمپیک رقم بزند، فعالیت هایش را زیر نظر فدراسیون تیراندازی با کمان و کمیته ملی پارالمپیک پیگیری می کند.

بعد از درخواست این بانوی کماندار و تصویب ستاد عالی بازی های المپیک، این روزها فدراسیون به دنبال جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی در راه آماده سازی برای پارالمپیک توکیو بوده است که این اتفاق خوشبختانه برای این ورزشکار رقم خورده است..

غلامرضا شعبانی بهار درباره ضرورت استفاده از مربی خارجی برای زهرا نعمتی پس از مصوبه ستاد عالی بازی های پارالمپیک توکیو اظهار کرد: پس از تشکیل جلسه ستاد عالی بازی های پارالمپیک 2020 توکیو و 2022 پاراسیایی یکی از مباحثی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت ضرورت استفاده از مربی خارجی برای زهرا نعمتی و تداوم موفقیت وی در این دو رویداد مهم است که مقرر شد که در صورت نیاز از وجود یک مربی خارجی برای تداوم موفقیت های وی استفاده شود.

وی گفت: طی صحبتی که با زهرا نعمتی داشتیم تصمیم گرفتیم که وی در کنار مربی عمومی خود از یک مربی اختصاصی نیز برخوردار شود تا بتوانیم شرایط موفقیت وی را در بازی های پارالمپیک توکیو فراهم کنیم. این مسئله به تصویب رسید و قرار است با همکاری کمیته ملی پارالمپیک از مربی خارجی که مناسب زهرا نعمتی باشد استفاده کنیم.

شعبانی بهار اضافه کرد: به دنبال فراهم کردن مقدمات کار جذب مربی خارجی هستیم که البته با توجه به شرایط کنونی امکان حضور مربی خارجی تا حدودی سخت است و ما سعی داریم پس از اینکه شرایط به حالت عادی برگشت از مربی صاحب نامی که جوابگوی نیازهای مهارت های روانی و فنی نعمتی باشد استفاده کنیم.

وی در پایان افزود: با پیشنهاد فدراسیون تیر و کمان و بر اساس مصوبه کمیته ملی پارالمپیک قرار شد اگر مسابقه خارجی به جز مسابقات پیش بینی شده که در جهت افزایش مهارت های فنی زهرا نعمتی در جایی برگزار شود، زهرا نعمتی در این تورنومنت شرکت کند تا بتوانیم در جهت آماده سازی وی گام های موثرتری برداریم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو