شماره‌ی خبر : ‌75004 | تعداد بازدید : 209
پنج‌شنبه 18 اردیبهشت ماه 1399 ساعت 18:14

مدیرعامل باشگاه مس کرمان: از شروع مجدد مسابقات به شدت استقبال می کنیم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان تاکید کرد که این باشگاه از شروع مجدد مسابقات به شدت استقبال خواهد کرد و صدرصد خواهان ادامه این مسابقات است.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان: از شروع مجدد مسابقات به شدت استقبال می کنیم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان تاکید کرد که این باشگاه از شروع مجدد مسابقات به شدت استقبال خواهد کرد و صدرصد خواهان ادامه این مسابقات است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ آقای محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفتگو با فارس در خصوص اعتراض باشگاه مس کرمان به تمرینات دیگر تیم‌های حاضر در لیگ اظهار داشت: ما شدیدا برای آمادگی بازیکنانمان حساس هستیم، ما برحسب احترامی که به ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ گذاشتیم، هیچ تمرینی انجام ندادیم ولی متوجه شدیم تیم‌هایی هستند که به صورت گروهی تمرین می‌کنند. ما خواستار این موضوع هستیم که رسیدگی و نظارت بیشتری شود. وقتی می‌گویند هیچ تیمی تمرین نکند، شرایط باید برای همه یکسان باشد. می‌دانیم خیلی از باشگاه‌ها مثل ما این شرایط را رعایت کرده‌اند. این برای سلامتی جامعه است. ما اخلاقا اسم تیمی را نمی‌بریم، ولی از همه می‌خواهیم به قوانین احترام بگذارند.

وی افزود: همه بازیکنان ما در قرنطینه هستند، فقط در گروه فضای مجازی‌مان پیگیر تمریناتشان هستیم. مربی بدنسازمان زیر نظر کادرفنی تمرینات را طراحی می‌کنند و دراختیار بازیکنان قرار می‌دهند. خیلی نگران بدن‌های بازیکنانمان و آینده حرفه‌ای باشگاه‌مان هستیم. ما در شرایط آمادگی کامل قرار داشتیم و بیشترین ضرر را کردیم. چاره‌ دیگری وجود ندارد و از دستورات پیروی می‌کنیم و تابع قوانین هستیم.

وی در مورد صحبت‌های فلاح مدیرعامل فجر شهید سپاسی در رابطه با عدم شرکت در مسابقات به دلیل ویروس کرونا و صعود تیم‌های صدر جدولی به لیگ برتر گفت: من در مصاحبه گذشته‌ام گفتم امیدوارم وضعیت بهبود یابد و مسابقات برگزار شود. با توجه به شرایط بازی‌های تیم مس رفسنجان و مس کرمان این دو تیم شرایط صعود دارند ما صددرصد خواهان برگزاری مسابقات هستیم. اگر قرار باشد با برگزاری 75 درصد از بازی‌های لیگ لغو شود، باید برنامه‌ریزی صورت گیرد تا تیم‌ها ضرر نکنند. ما درباره هزینه‌هایی که در ورزشگاه‌مان انجام شد توضیح دادیم، اما مدیرعامل فجر سپاسی این موضوع‌ها را جور دیگری مطرح کردند. اگر گفتند در مسابقات شرکت نمی‌کنیم، برایشان آرزوی موفقیت داریم، ولی ما با قدرت در مسابقات شرکت حاضر می‌شویم و هیچ حرفی درباره صحبت‌های ایشان ندارم.

مدیرعامل مس کرمان خاطرنشان کرد: به عنوان یک ایرانی دعا می‌کنم اوضاع بهبود یابد. امیدوارم تا پایان اردیبهشت شرایط مطلوبی داشته باشیم تا بتوانیم تمریناتمان را شروع کنیم. بازیکنان حرفه‌ای هستند و سه ماه تمرین نکرده‌اند، باید سه تا چهار هفته مهلت تمرین داشته باشند. تمرینات انفرادی 10 درصد از تمرینات گروهی‌شان هم نیست. امیدواریم شرایط به صورتی رقم بخورد که به تعطیلی لیگ کشیده نشود.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و نود