شماره‌ی خبر : ‌74777 | تعداد بازدید : 385
سه‌شنبه 29 بهمن ماه 1398 ساعت 22:06

اعلام برنامه بازی های مس در لیگ یک از هفته بیست و هفتم تا سی و دوم

سازمان لیگ فوتبال کشور برنامه بازی های لیگ یک از هفته بیست و هفتم تا سی و دوم را اعلام کرد تا تیم مس کرمان نیز برنامه مسابقات خود را دریافت کند.

اعلام برنامه بازی های مس در لیگ یک از هفته بیست و هفتم تا سی و دوم

سازمان لیگ فوتبال کشور برنامه بازی های لیگ یک از هفته بیست و هفتم تا سی و دوم را اعلام کرد تا تیم مس کرمان نیز برنامه مسابقات خود را دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ بر این اساس برنامه بازی ها بدین شرخ می باشد:

هفته بیست و هفتم - چهارشنبه 14 اسفند 98

ملوان بندرانزلی- بادران تهران – ساعت 14:45- ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان -خوشه طلایی ساوه – ساعت 14:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- مس رفسنجان – ساعت 14:45- ورزشگاه اامام علی(ع) کرمان
گل ریحان البرز -فجر سپاسی شیراز– ساعت 14:45- ورزشگاه انقلاب کرج
آلومینیوم اراک – علم و ادب تبریز – ساعت 14:45- ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز -سپیدرود رشت – ساعت 14:45- ورزشگاه حافظیه شیراز
آرمان گهرسیرجان- نود ارومیه – ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- نیروی زمینی تهران – ساعت 14:45- ورزشگاه هفتم تیر بابل
سرخپوشان  پاکدشت- استقلال خوزستان– ساعت 14:45- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

هفته بیست و هشتم - دوشنبه 19 اسفند 98

آلومینیوم اراک- قشقایی شیراز – ساعت 14:45- ورزشگاه امام خمینی اراک
نیروی زمینی تهران- سرخپوشان  پاکدشت – ساعت 14:45- ورزشگاه غدیر تهران
علم و ادب تبریز- آرمان گهرسیرجان– ساعت 14:45- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نود ارومیه -گل ریحان البرز – ساعت 14:45- ورزشگاه تختی ارومیه
سپیدرود رشت- ملوان بندرانزلی – ساعت 14:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت

سه شنبه 20 اسفند 98

مس رفسنجان- رایکا بابل – ساعت 14:45- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز -خوشه طلایی ساوه – ساعت 14:45- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
بادران تهران- مس کرمان– ساعت 14:45- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال خوزستان- داماش گیلانیان – ساعت 15:30- ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست و نهم - شنبه 24 اسفند 98

گل ریحان البرز- سپیدرود رشت – ساعت 15 - ورزشگاه انقلاب کرج
سرخپوشان  پاکدشت- آلومینیوم اراک – ساعت 15 - ورزشگاه شهدا اسلامشهر

دوشنبه 26 اسفند 98

آرمان گهرسیرجان- نیروی زمینی تهران – ساعت 15 - ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
ملوان بندرانزلی- مس رفسنجان – ساعت 15 - ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان- فجر سپاسی شیراز – ساعت 15 - ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- نود ارومیه – ساعت 15 - ورزشگاه امام علی(ع)کرمان
خوشه طلایی ساوه- بادران تهران – ساعت 15 - ورزشگاه شهید چمران ساوه
قشقایی شیراز –علم و ادب تبریز – ساعت 15 - ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل -استقلال خوزستان – ساعت 15 - ورزشگاه هفتم تیر بابل

مسابقه معوقه از هفته بیست و چهارم - چهارشنبه 28 اسفند 98

سپیدرود رشت- سرخپوشان پاکدشت– ساعت 15 – ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته سی ام - شنبه 9 فروردین 99

نیروی زمینی تهران- ملوان بندرانزلی – ساعت 16:15- ورزشگاه غدیر تهران

یکشنبه 10 فروردین 99

مس رفسنجان- گل ریحان البرز  – ساعت 16:15- ورزشگاه شهداء رفسنجان
سپیدرود رشت- داماش گیلانیان – ساعت 16:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال خوزستان- مس کرمان – ساعت 16:15- ورزشگاه تختی اهواز
علم و ادب تبریز -سرخپوشان  پاکدشت – ساعت 16:15- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
آلومینیوم اراک- آرمان گهرسیرجان – ساعت 16:15- ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز -رایکا بابل – ساعت 16:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
بادران تهران- فجر سپاسی شیراز – ساعت 16:15- ورزشگاه غدیر تهران
نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه – ساعت 16:15- ورزشگاه تختی ارومیه

هفته سی و یکم - یکشنبه 17 فروردین 99

ملوان بندرانزلی- علم و ادب تبریز – ساعت 16:30 – ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان -نیروی زمینی تهران – ساعت 16:30 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان -سپیدرود رشت– ساعت 16:30 – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
خوشه طلایی ساوه -مس رفسنجان – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید چمران ساوه
فجر سپاسی شیراز -نود ارومیه – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
سرخپوشان  پاکدشت- قشقایی شیراز  – ساعت 16:30 – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل -آلومینیوم اراک – ساعت 16:30 – ورزشگاه هفتم تیر بابل
آرمان گهرسیرجان- استقلال خوزستان – ساعت 16:30 – ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
گل ریحان البرز- بادران تهران – ساعت 16:30 – ورزشگاه انقلاب کرج

هفته سی و دوم - یکشنبه 24 فروردین 99

علم و ادب  تبریز -داماش  گیلانیان  – ساعت 16:45 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
سپیدرود رشت -خوشه طلایی ساوه – ساعت 16:45 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس رفسنجان -فجر سپاسی شیراز – ساعت 16:45 – ورزشگاه شهداء رفسنجان
استقلال خوزستان -گل ریحان البرز  – ساعت 16:45 – ورزشگاه تختی اهواز
نیروی زمینی تهران- مس کرمان  – ساعت 16:45 – ورزشگاه غدیر تهران
آلومینیوم اراک -ملوان بندرانزلی  – ساعت 16:45 – ورزشگاه امام خمینی اراک
قشقایی شیراز- آرمان گهرسیرجان – ساعت 16:45 – ورزشگاه حافظیه شیراز
بادران تهران- نود ارومیه – ساعت 16:45 – ورزشگاه سی ودوم به دلیل همزمانی مسابقات باشگاه بادران موظف به معرفی ورزشگاه واجد الشرایط می باشد.
رایکا بابل -سرخپوشان  پاکدشت – ساعت 16:45 – ورزشگاه  هفتم تیر بابل


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تصمیم از نظر شما با توجه به شرایط ادامه بازی های لیگ یک