شماره‌ی خبر : ‌74517 | تعداد بازدید : 326
سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 ساعت 23:07

مس محکم تر از آلومینیوم!

تیم‌های مس کرمان و آلومینیوم اراک عصر جمعه در جریان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در اراک، برابر هم به میدان می‌روند.

مس محکم تر از آلومینیوم!

تیم‌های مس کرمان و آلومینیوم اراک عصر جمعه در جریان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در اراک، برابر هم به میدان می‌روند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ دو تیم از سال 1394 در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، تاکنون 8 بار به مصاف هم رفتند که نکته جالب شکست ناپذیری جنس مس برابر آلومینیوم بوده است.

دو تیم در سال 94 در دو بازی رفت و برگشت به دو تساوی برابر یکدیگر رضایت دادند که در کرمان بازی دو تیم بدون گل مساوی تمام شد و در بازی برگشت در اراک دو تیم یک بر یک شدند که پورصف‌شکن زننده‌ی تک گل مس در این بازی بود.

در سال 95 نیز در اراک بازی دوتیم به تساوی بدون گل رسید اما در بازی برگشت تیم مس با تک گل محبوب‌مجاز تیم اراکی را با یک گل در کرمان شکست داد.

در سال 96 تیم مس این بار در اراک تیم آلومینیوم را شکست داد و با نتیجه‌ی دو بر صفر و با گل‌های حیات‌منش و فیضی از سد میزبان خود گذشت و بازی برگشت دو تیم در کرمان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در رقابت‌های  فصل قبل لیگ یک نیز دو تیم در بازی رفت در اراک به مصاف هم رفتند که مس موفق شد در زمین حریف با تک گل سجاد حیدری این تیم را شکست دهد. بازی برگشت دو تیم نیز در حالی در کرمان به تساوی بدون گل رسید که مس در دقیقه 90 پنالتی خود را از دست داد.

در مجموع هشت مسابقه‌ی دو تیم، تیم مس به سه پیروزی برابر آلومینیوم دست پیدا کرده است و پنج مسابقه‌ی دو تیم نیز با نتیجه‌ی مساوی به پایان رسیده است.

سابقه دو تیم کاملا نشان می دهد که جنس مس محکم تر از آلومینیوم بوده است و در این بازی نیز عناصر غیور مس همچنان استحکام خود را به رخ حریف خواهند کشید.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان در بازی با آرمان گهر