شماره‌ی خبر : ‌74432 | تعداد بازدید : 474
جمعه 17 آبان ماه 1398 ساعت 19:23

گزارش تصویری و حاشیه های بازی بسکتبال مس برابر ذوب آهن

تیم بسکتبال مس کرمان در حالی میزبان تیم ذوب آهن در کرمان بود که تا روز قبل از این مسابقه قرار بود سالن تلاش کرمان میزبان بازی های تیم مس باشد اما به دلیل عدم آمادگی کامل این سالن به خصوص در بخش اسکوربرد و تایمر بازی در سالن شهید نصراللهی کرمان برگزار

گزارش تصویری و حاشیه های بازی بسکتبال مس برابر ذوب آهن

تیم بسکتبال مس کرمان در حالی میزبان تیم ذوب آهن در کرمان بود که تا روز قبل از این مسابقه قرار بود سالن تلاش کرمان میزبان بازی های تیم مس باشد اما به دلیل عدم آمادگی کامل این سالن به خصوص در بخش اسکوربرد و تایمر بازی در سالن شهید نصراللهی کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ از سوی هواداران بسکتبال مس اتسقبال خوبی نیز از این بازی به عمل آمد و ظرفیت سالن کاملا پر بود.

اما نکته ناراحت کننده این بازی عدم اجازه ورود به بانوان علاقه مند به تماشای این بازی بود که پشت درهای بسته باقی ماندند. گفته می شود این مشکل در بازی های سالن تلاش برطرف خواهد شد.

هواداران بسکتبال مس که به طور مفصل و کامل تیم خود را در این بازی تشویق کرده بودند زمانی که تلاش حداکثری بازیکنان تیم خود را دیدند، در پایان بازی با وجود شکست تیم مس نفرات این تیم را تشویق کردند.

آقایان زاهدی و پورابراهیمی نمایندگان کرمان در مجلس با حضور در سالن دقایقی از این بازی را از نزدیک مشاهده کردند.

ضمن اینکه آقای پاریزی رئیس اداره ورزش و جوانان کرمان در کنار آقای محمودی نیا و کهندل نیز این بازی را از نزدیک مشاهده کرد.

این دیدار از کانال تلگرامی هواداران مس و کانال تخصصی بسکتبال این تیم به صورت لایو در اینستاگرام تحت پوشش قرار گرفته بود.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان تیم در بازی با نود