شماره‌ی خبر : ‌74375 | تعداد بازدید : 1008
دوشنبه 29 مهر ماه 1398 ساعت 11:47

آشنایی بیشتر با برخی از بازیکنان جدید تیم بسکتبال مس

تیم بسکتبال مس کرمان که با قهرمانی در رقابت های لیگ یک منطقه جنوب فصل قبل کشور جواز صعود به رقابت های لیگ برتر این فصل کشور را کسب کرد این روزها زیر نظر محمد کسایی و کمک هایش، خود را آماده شرکت در این بازی های سنگین می کند.

آشنایی بیشتر با برخی از بازیکنان جدید تیم بسکتبال مس

تیم بسکتبال مس کرمان که با قهرمانی در رقابت های لیگ یک منطقه جنوب فصل قبل کشور جواز صعود به رقابت های لیگ برتر این فصل کشور را کسب کرد این روزها زیر نظر محمد کسایی و کمک هایش، خود را آماده شرکت در این بازی های سنگین می کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ بنای تیم بسکتبال مس حفظ شاکله اصلی این تیم در فصل قبل با حضور بازیکنان جوان و شایسته کرمانی بود و به غیر از یک بازیکن تمامی نفرات ثابت فصل قبل تیم، در کرمان باقی ماندند و در این فصل نیز زیر سبد مس توپ می زنند.

اما برنامه رقابت های لیگ برتر بسکتبال این فصل کشور که با حضور 14 تیم برگزار می شود بسیار سخت و فشرده است و تیم ها باید به فاصله 3 روز بازی های خود را برگزار کنند و سفرهای طولانی خود را به شهرهای مختلف برای برگزاری بازی های سنگین انجام دهند که این تقویت تیم را در بازی های لیگ برتر امری اجتناب ناپذیر می کرد.

از همین رو کادر فنی تیم بسکتبال مس طی روزهای گذشته برخی از بازیکنان خوب شهرهای دیگر ایران را که سوابق خوبی در تیم های بسکتبال کشور دارند به مجموعه تیم مس اضافه کرده اند تا این تیم با قدرت هرچه بیشتر در رقابت های لیگ برتر این فصل حاضر شود.

بازیکنان جدید مس در معرفی خود از روزمه و سابقه خود در فصل قبل مسابقات می گویند تا هواداران بسکتبال مس بیشتر با آن ها آشنا شوند.

سهند امینیان در سال 93 به همراه مهرام قهرمان زیر گروه کشور شد و در سال 94 به همراه همین تیم عنوان قهرمانی لیگ جوانان کشور را کسب کرد. او در سال 94 به تیم بزرگسالان مهرام نیز راه یافت و به اردوی تیم ملی جوانان کشورمان دعوت گردید. در سال 95 به همراه تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرد و در سال 96 نیز عنوان قهرمانی لیگ یک کشور را به همراه تیم مهرام کسب کرد. امینیان در سال 95 به همراه تیم ملی در مسابقات بین المللی ارمنستان شرکت کرد و در فصل قبل رقابت های لیگ برتر با پیراهن تیم نیروی زمینی توپ می زد.

مجید رحیمیان دیگر بازیکن جدید تیم بسکتبال مس سابقه بازی در تیم های پارسا مشهد و هیات بسکتبال اصفهان و پدافند رعد دزفول را دارد. او در تیم ملی ب کشورمان نیز در تورنمنت های مختلف بازی کرده است و به همراه تیم ملی دانشجویان به عنوان قهرمانی آسیا دست یافت.

میلاد رحمتی که در رقابت های لیگ برتر این فصل با پیراهن مس توپ می زند، سابقه بازی در تیم های دانشگاه آزاد و راه آهن را در کارنامه دارد. او در مسابقات آسیایی جوانان در سال 2012 عضو تیم ملی جوانان کشورمان بود و امسال نیز به تیم ملی ب بزرگسالان کشورمان دعوت شده است.

علی عسگری نژاد که در سال 95 در تیم مس کرمان توپ می زد و مجددا به این تیم بازگشته است، سابقه بازی در تیم های کاله مازندران، نیروی زمینی تهران را دارد. او که یکی از بازیکنان تیم ملی نوجوانان و جوانان در سال های 92 تا 94 بود که با این تیم در تورنمت های بین المللی مختلف از جمله در کشورهای آلمان، ویتنام، اردن، قطر، یونان و چین را دارد. این بازیکن نیز امسال به اردوی تیم ملی ب کشورمان دعوت شده است.

مهدی جعفری نیز که در این فصل به عضویت تیم بسکتبال مس کرمان در آمده است سابقه بازی در تیم ایستک تهران، ال گرگان، مهرام تهران، شمیدر تهران، ثامن مشهد و البدر را در پرونده دارد. او عضو تیم ملی بسکتبال سه نفره دانشجویان کشور بوده است و به همراه تیم ملی جوانان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا در اردن و جام جهانی یونان شرکت کرده است. این بازیکن که سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان کشورمان را نیز داشته است به همراه تیم ملی در تورنمنت های ترکیه و قطر نیز شرکت کرده بود.

سایر نفرات تیم بسکتبال این فصل مس کرمان نیز طی روزهای آتی معرفی خواهند شد. بازیکنان این تیم تمرینات خود را به صورت منظم پیگیری می کنند تا از هر نظر آماده شروع بازی های سنگین این فصل خود در لیگ برتر باشند.

 


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تصمیم از نظر شما با توجه به شرایط ادامه بازی های لیگ یک