شماره‌ی خبر : ‌74314 | تعداد بازدید : 309
چهارشنبه 10 مهر ماه 1398 ساعت 09:49

مراقب باشیم بهانه دست کمیته انضباطی ندهیم/درآمدزایی از جریمه باشگاه ها؟!

در روزهای اخیر و پس از صدور احکام عجیب و غریب کمیته انضباطی در جرایم مالی سنگین برای هواداران باشگاه ها، این بحث در فوتبال ایران مطرح شده است که احکام کمیته انضباطی محل درآمد مدیریت فوتبال کشور شده است!!

مراقب باشیم بهانه دست کمیته انضباطی ندهیم/درآمدزایی از جریمه باشگاه ها؟!

در روزهای اخیر و پس از صدور احکام عجیب و غریب کمیته انضباطی در جرایم مالی سنگین برای  هواداران باشگاه ها، این بحث در فوتبال ایران مطرح شده است که احکام کمیته انضباطی محل درآمد مدیریت فوتبال کشور شده است!!

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ متاسفانه باشگاه مس کرمان نیز از این مسئله مصون نمانده است و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تصمیمی عجیب باشگاه مس کرمان را به دلیل شعارهای هوادارانش در بازی با سرخپوشان با مبلغ 500 هزار تومان جریمه کرده است!

این در حالی است که در دفاعیه باشگاه مس قید شده بود که در این بازی به هیچ عنوان شعار دامنه دار و هماهنگی بر علیه داور و یا تیم حریف سر داده نشده است و مشخص نیست ناظر فدراسیون و داور بازی دقیقا در گزارش خود به چه نکته ای اشاره کرده اند که کمیته انضباطی چنین جریمه ای برای هواداران مس در نظر گرفته است.

با وجود این مسائل به نظر می رسد که هواداران تیم مس باید به شدت مراقب باشند که بهانه ای به دست کمیته انضباطی ندهند چراکه ظاهرا رویه این کمیته جریمه های سنگین مالی برای باشگاه در جهت رفع کسری بودجه های خود می باشد، موضوعی که به شدت در سانه های ورزشی کشور هم با انتقاد مواجه شده است.

نکته آزار دهنده دیگر سیستم یک بام و دو هوایی کمیته انضباطی برای این موضوع است و در حالی که این کمیته با شدیدترین برخورد با هواداران باشگاه هایی مثل مس برخورد می کند که باشگاه های دیگر مثل داماش گیلان که در همین بازی با مس از بدترین الفاظ و شعارها استفاده کردند، عملا جریمه ای اعلام نشده است و ظاهرا کمیته انضباطی برای جریمه باشگاه هایی که به زعم خود توانایی مالی بیشتری هم دارند به شدت تمایل بیشتری دارد و از همین رو لازم است که هواداران مس همانند همیشه با اثبات شایستگی های اخلاقی خود، بهانه ای به دست این کمیته برای جریمه باشگاه مس ندهند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تصمیم از نظر شما با توجه به شرایط ادامه بازی های لیگ یک