شماره‌ی خبر : ‌64150 | تعداد بازدید : 289
شنبه 19 مرداد ماه 1398 ساعت 09:26

مس کرمان0-0مس رفسنجان/تساوی بدون گل در ال مسینو دوستانه

تیم های فوتبال مس کرمان و مس رفسنجان در یک بازی دوستانه برابر هم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

مس کرمان0-0مس رفسنجان/تساوی بدون گل در ال مسینو دوستانه

تیم های فوتبال مس کرمان و مس رفسنجان در یک بازی دوستانه برابر هم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این بازی که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد، تیم مس کرمان با ترکیب داوود نوشی صوفیانی، حسین حیدری، مجید بهروزی، میلاد پورمحسن، جلال عبدی، مهران امیری، امین جهان کهن، پوریا غلامی، محمدرضا نقدی پور، حسین شنانی و یاسر فیضی به میدان رفت.

دو تیم که در این بازی به دنبال مرور برنامه های تاکتیکی و هماهنگی بیشتر بازیکنان خود بودند، نمایش خوبی را در زمین مسابقه به نمایش گذاشتند و هر دو تیم موقعیت های گل خطرناکی را برروی دروازه یکدیگر خلق کردند.

تیم مس کرمان می توانست در نیمه اول برروی موقعیت های عالی فیضی و شنانی به گل برسد و در مقابل نیز در یک صحنه حیدری توپ را از روی خط دروازه مس برگشت داد تا در نهایت در نیمه اول دو تیم به تساوی بدون گل برسند.

در نیمه دوم بازی دو تیم تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کردند تا برای آغاز رقابت های لیگ دسته اول کشور در روز 26 مرداد به هماهنگی لازم دست پیدا کنند. در این نیمه نیز دو تیم راه های انسجام دفاعی و برنامه های هجومی را مرور کردند و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند.

این بازی همچنین محل درخشش دروازه بانان تیم مس بود و پس از اینکه در نیمه اول نوشی صوفیانی چند واکنش خوب در دروازه تیم مس داشت، در نیمه دوم نیز کرمانشاهی چند موقعیت خوب بازیکنان مس رفسنجان را با واکنش های خوب خود دفع کرد.

بهرشکل تلاش دو تیم هرچند در پایان بازی گلی به همراه نداشت و ال مسینو دوستانه مسی های لیگ یک با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما این بازی محکم و جانانه محک جدی برای آمادگی هرچه بیشتر دو تیم در آستانه شروع بازی های لیگ یک بود.

تیم مس در هفته اول رقابت ها روز مرداد ماه در شیراز با قشقایی بازی می کند و تیم مس رفسنجان نیز حریف تیم سپیدرود رشت خواهد بود.


شنبه 19 مرداد ماه 1398 ساعت 14:23
با سلام بازی دیروز متاسفانه تیم رفسنجان فقط اقای محمد ربیعی 4 روز با این تیم کار کرده بود واز تیم مس کرمان که 45 روز اردو خارج از کرمان داشته سر تر بود ومن فکر نکنم این تیم تا جوپارم نمیرسه تا به لیگ برتر بخواد برسه بازیکن متعصبی مثل پور محمد رو کنار کذاشتید امید وارم که موفق باشید ولی چشمم اب نمی خورد
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و شهرداری تبریز