شماره‌ی خبر : ‌64034 | تعداد بازدید : 315
دوشنبه 10 تیر ماه 1398 ساعت 09:04

روز صنعت و معدن بر همه معدنکاران و صنعتکاران مس مبارک باد

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان فرا رسیدن دهم تیر ماه روز صنعت و معدن را به همه صنعتکاران ومعدنکاران مس که شاه راه حیاتی عرضه این فلز گرانبها در دستان آن هاست تبریک عرض می نماید.

روز صنعت و معدن بر همه معدنکاران و صنعتکاران مس مبارک باد

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان فرا رسیدن دهم تیر ماه روز صنعت و معدن را به همه صنعتکاران ومعدنکاران مس که شاه راه حیاتی عرضه این فلز گرانبها در دستان آن هاست تبریک عرض می نماید.

به مناسبت همین روز دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس در پیامی این روز را به این شرح گرامی داشت:

به نام خدا

«نامگذاری دهم تیرماه در تقویم ایران زمین به نام روز «صنعت و معدن» نشانگر کلیدی بودن این بخش از دایره اقتصاد ایران است. این روز فرصتی ارزشمند است تا دست‌اندرکاران بخش صنعت و معدن درخصوص حال و آینده این حوزه زمینه‌ساز خلق طرحی نو و تعالی‌بخش برای بخش صنعت و معدن کشور شوند. بدون شک، برای کشوری که طلای سیاه طی یک‌صد سال گذشته تمام بخش‌های اقتصاد را تحت‌الشعاع خود قرار داده است، ارتقای حوزه معدنی کشور می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات اقتصادی‌ و افزایش تاب‌آوری اقتصادی کشور در مقابل تکانه‌ها و تهدیدهای خارجی باشد.

در بین حوزه‌های معدنی، صنعت مس به خاطر جایگاه استراتژیک و بدون رقیبش می‌تواند نقشی خطیر در رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران بازی کند. صنعتی که در طول چهار دهه گذشته با وجود تحریم‌ها به رشد خود ادامه داده است و اکنون در این برهه زمانی بیش از هر زمان دیگر نیازمند ارتقا جایگاهش در اقتصاد کشور از طریق پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای در قالب «سیاست‌های اقتصاد مقاومتی» و منویات مقام معظم رهبری در خصوص «رونق تولید» است.

در این راستا، شرکت ملی صنایع مس ایران متعهد است تا با همدلی و همکاری تمامی سخت‌کوشان صنعت مس از شمال‌غربی تا جنوب‌شرقی ایران و با حمایت از بخش خصوصی نقشه راه توسعه صنعت مس را بر مبنای افزایش تولید، ورود به صنایع پایین دستی، ارتقای سطح فنی و تکنیکی ترسیم و عملیاتی کند تا امکان اشتغال‌زایی بیشتر و برخورداری از این برکت خدادادی را برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کند.

اینجانب روز ملی صنعت و معدن را به همه صنعتگران و معدنکاران کشور و هم‌چنین پرسنل سخت‌کوش صنعت مس کشور که با تلاش شبانه‌روزی نقش مهم و اساسی در توسعه این صنعت حیاتی کشور دارند؛ تبریک می‌گویم. امید است با توکل بر الطاف الهی و برخورداری از دانش متخصصان  و اساتید فرهیخته و توانمند کشور و استفاده از دانش روز دنیا گام‌های مؤثرتری در راستای ارتقا و تعالی صنعت مس کشور برداشته و در چشم‌انداز 1404 رتبه خود را در ردیف ده کشور برتر تولیدکننده مس قرار دهیم.»

اردشیر سعدمحمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تصمیم از نظر شما با توجه به شرایط ادامه بازی های لیگ یک