شماره‌ی خبر : ‌63690 | تعداد بازدید : 273
سه‌شنبه 23 بهمن ماه 1397 ساعت 09:40

نود خطرناک در خانه/مس هرگز این حریف را دست کم نمی‌گیرد

تیم فوتبال مس پس از چند هفته نبرد پیاپی سنگین و سخت با تیم های بالای جدول، سرانجام در این هفته به مصاف تیمی در میانه‌های رو به پائین جدول می‌رود.

نود خطرناک در خانه/مس هرگز این حریف را دست کم نمی‌گیرد

تیم فوتبال مس پس از چند هفته نبرد پیاپی سنگین و سخت با تیم های بالای جدول، سرانجام در این هفته به مصاف تیمی در میانه‌های رو به پائین جدول می‌رود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ تیم نود ارومیه یکی از نجیب‌ترین و در عین حال عجیب‌ترین تیم‌های لیگ یک این فصل است که نتایج پرنوسان این تیم در لیگ این فصل، چهره‌ی روشنی از این تیم در بازی‌های این فصل ارائه نمی‌دهد...!

نود با ترکیب مربی و بازیکنان جوان خود در هفته‌هایی که همه انتظار شکست از این تیم را دارند، با نتیجه‌ای عالی، لیگ را سوپرایز می‌کند و در مقابل عکس این موضوع را نیز ثابت کرده است!

نود در بازی‌های قبلی خود نشان داده است که برابر تیم‌های بالای جدول با یک بازی بسته و فشرده، برای این تیم‌ها دردسر درست می‌کند و بازی این تیم در دور رفت برابر مس در کرمان که با تساوی بدون گل تمام شد این موضوع را به خوبی نشان داد. 

همچنین پیروزی یک بر صفر  این تیم برابر سرخپوشان در ارومیه و تساوی‌های این تیم برابر بادران و اکسین از تیم‌های بالای جدول و شکست با حداقل گل در سیرجان برابر گل‌گهر، کاملا این موضوع را نشان می‌دهد که مس برابر این تیم باید با ارائه یک بازی باحوصله و فکورانه، از حداقل موقعیت‌های خود در ارومیه حداکثر استفاده را ببرد.

نود اما برخلاف بازی‌های خارج از خانه خود در این فصل که عمدتا با نتایج بد به پایان رسانده است، در زمین خودی حسابی خوب نتیجه گرفته است.

این تیم هرچند در اولین بازی خانگی این فصل خود به دلیل مشکلاتش به زمین نرفت تا 3بر0 بازنده اعلام شود و در اولین بازی خانگی که به میدان رفت نیز با چهار گل مغلوب گل‌گهر شد، اما با سروشکل گرفتن این تیم، رفته رفته در خانه موقعیت خود را تثبیت کرد و با کسب چهار پیروزی در خانه، دو مساوی و ثبت تنها یک شکست از هفته‌ی سوم به بعد، در بازی‌های خانگی نتایج خوبی گرفته است که این نشان می‌دهد مس به هیچ عنوان نباید فکر کند که در ارومیه بازی ساده‌ای پیش رو دارد.

پیروزی چهار بر یک نود برابر شهرداری تبریز که در آخرین بازی خانگی این تیم نیز ثبت شد، بهترین پیروزی این تیم از ابتدای فصل تاکنون بوده است.

نود همینک از 20 مسابقه خود با کسب پنج پیروزی، 6تساوی و 9 شکست و ثبت 15 گل زده و 30 گل خورده، با 21 امتیاز در رده‌ی یازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد. این تیم در حال حاضر به همراه مس رفسنجان بدترین خط دفاع لیگ را به خود اختصاص داده است. این تیم همچنین در 9 بازی خانگی قبلی خود پیش از بازی این هفته برابر مس، 9 گل زده و 12 گل خورده در کارنامه دارد.

بیاتلو سرمربی جوان این تیم که یکی از جوان ترین تیم‌های لیگ یک را ساخته و پرداخته کرده است، دو بازیکن سه گله با نام‌های عرفان پورافراز و فرزاد محمدی در ترکیب دارد و بهترین گلساز این تیم نیز پیمان پورصادقی با سه پاس گل می‌باشد.

نود ارومیه که در بازی‌های جام حذفی نیز در دیدار برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در این فصل  چهره‌ای بسیار با شخصیت از خود ارائه کرد نفرات شاخصی مثل داوود شاهواروقی، یامین فلاح، فرشاد اسدی، آرمان سوداگر، محمد زینالی، محمد عبادزاده و اصغر نصیری را در ترکیب خود دارد.

نود در نیم فصل دوم نفراتی مثل عبدالصمد احمدی، پیمان پورصادقی، رضا نبی‌زاده، محمد جلیزی، حمیدرضا نصرتی و امیر سکندرنژاد را به تیم خود اضافه کرده است.

تیم‌ نود ارومیه ازساعت 14 روز چهارشنبه در هفته‌ی بیست وسوم لیگ یک در ورزشگاه خود میزبان مس کرمان می‌باشد.

 


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با قشقایی