شماره‌ی خبر : ‌53484 | تعداد بازدید : 353
چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 ساعت 09:56

برنامه بازی‌های آخر هفته تیم‌های مس/میزبانی هندبال و نوجوانان مس

تیم‌های مختلف باشگاه مس کرمان در روزهای منتهی به آخر هفته در لیگ‌های خود به مصاف رقیبانشان خواهند رفت.

برنامه بازی‌های آخر هفته تیم‌های مس/میزبانی هندبال و نوجوانان مس

تیم‌های مختلف باشگاه مس کرمان در روزهای منتهی به آخر هفته در لیگ‌های خود به مصاف رقیبانشان خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس در رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور، در آخرین بازی نیم فصل اول، تیم مس از ساعت 16 روز پنجشنبه 22 آذر ماه در سالن شهید تجلی کرمان میزبان تیم فراز بام دهدشت خواهد بود.

هندبالیست‌های مس که از هفت مسابقه قبل خود هشت امتیاز اندوخته کرده‌اند و در رده‌ی پنجم جدول جای دارند، به مصاف تیم سوم جدول یعنی فراز بام می‌روند که ده امتیاز از بازی‌های قبل خود کسب کرده است.

در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور نیز تیم دختران کویر مس روز جمعه 23 آذر ماه در بازی شانزدهم این فصل خود در رشت به مصاف تیم شهرداری این شهر خواهند رفت.

دختران مس همینک با 29 امتیاز در رده‌ی سوم جدول قرار دارند و تیم شهرداری رشت با 19امتیاز در رده‌ی هفتم ایستاده است.

در همین روز یعنی جمعه 23 آذر ماه تیم فوتبال نوجوانان مس بازی‌های خود را در رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان کشور ادامه می‌دهد و در بازی هشتم این فصل خود از ساعت 13و30 دقیقه در ورزشگاه سلیمی‌کیا کرمان میزبان تیم فجر سپاسی می‌باشد.

نوجوانان مس با 13 امتیاز در رده‌ی سوم جدول قرار دارند و تیم سپاسی نیز با هشت امتیاز در رده‌ی پنجم جدول این گروه جای دارد.

و بالاخره اینکه از ساعت 16 روز جمعه 23 آذر ماه تیم بسکتبال مس کرمان در بازی چهارم این فصل خود در بندرعباس به مصاف تیم شهرداری خواهد رفت.

بسکتبالیست‌های مس که هر سه بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند با 6 امتیاز در صدر جدول گروه خود در لیگ یک هستند و تیم شهرداری نیز با 5 امتیاز در رده‌ی دوم جدول قرار دارد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با قشقایی