شماره‌ی خبر : ‌2845 | تعداد بازدید : 266
دوشنبه 7 خرداد ماه 1397 ساعت 17:11

حمایت از حضور زهرا نعمتی در بازی‌های آسیایی جاکارتا

بانوی کماندار پرافتخار باشگاه مس کرمان که سابقه رقابت در مسابقات المپیک و در کنار ورزشکاران معمولی را دارد می‌تواند به جای حضور در رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا در مسابقات المپیک آسیایی شرکت کند.

حمایت از حضور زهرا نعمتی در بازی‌های آسیایی جاکارتا

بانوی کماندار پرافتخار باشگاه مس کرمان که سابقه رقابت در مسابقات المپیک و در کنار ورزشکاران معمولی را دارد  می‌تواند به جای حضور در رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا در مسابقات المپیک آسیایی شرکت کند.

رییس فدراسیون تیروکمان در جریان دیدار با زهرا نعمتی در محل فدراسیون تیروکمان بر حمایت خود از او برای شرکت در بازیهای آسیایی تاکید کرد.

زهرا نعمتی ورزشکار تیم ملی تیروکمان امروز با حضور در محل فدراسیون تیروکمان با غلامرضا شعبانی بهار دیدار کرد. در این دیدار، زهرا نعمتی با ارایه گزارشی از تمرینات، برنامه و وضعیت آمادگی خود ضمن تشکر از حمایت‌های فدراسیون، برنامه‌های آینده خود را نیز به رییس جدید فدراسیون تیروکمان ارایه کرد.

در ادامه این دیدار، شعبانی بهار از وی برای زحماتی که برای ارتقاء برند تیروکمان داشت، تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین از نعمتی به عنوان سرمایه ای برای تیروکمان و یکی از معدود ورزشکاران دنیا که هم در بخش المپیکی و هم غیر المپیکی صاحب عنوان است، یاد کرد.

در پایان رییس فدراسیون تیروکمان با بررسی شرایط و برنامه های آینده نعمتی بر حمایت از همه ورزشکاران به ویژه بهره مندی از ظرفیت های وی در مسابقه های آینده از جمله بازیهای آسیایی تاکید کرد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته