شماره‌ی خبر : ‌2426 | تعداد بازدید : 748
یکشنبه 19 آذر ماه 1396 ساعت 17:28

نخعی: امتیازهای از دست رفته را در دور برگشت جبران می‌کنیم

بهرشکل باید در دور برگشت جبران امتیازهای از دست رفته دور رفت را انجام دهیم که برای این کار کاملا مصمم هستیم.

نخعی: امتیازهای از دست رفته را در دور برگشت جبران می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با ابراز رضایت از پیروزی تیم خود در بازی با ایرانجوان بوشهر، این سه امتیاز را در روند دوربرگشت تیم خود بسیار تاثیرگذار عنوان کرد.

احمد نخعی در پایان این بازی که با پیروزی دو بر یک مس تمام شد گفت: بازی بسیار سختی بود چراکه تیم ایرانجوان فوتبال روی زمین و بسیار خوبی را انجام می‌دهد. در نیمه‌ی اول نمی‌دانم چرا بازیکنان ما گمان می‌کردند با انرژی کمتر می‌توانند برابر این تیم قدر موفق باشند و ثمره‌ی آن نمایش ضعیف ما بود.

سرمربی مس افزود: اما در نیمه‌ی دوم تیم ما متحول شد و چهره‌ی متفاوت و نزدیک‌تر به توان واقعی خود در زمین نشان داد و از همین رو علاوه بر دو گلی که در این نیمه به ثمر رساندیم می‌توانستیم گل‌های دیگری نیز ثبت کنیم.

نخعی با بیان اینکه هدف کسب سه امتیاز این بازی بود گفت: خوشبختانه با این برد با آرامش بیشتری تیم خود را در تعطیلات بین فصل آماده می‌کنیم و این برد را بازهم به هواداران خونگرم مس کرمان تقدیم می‌کنم که مطمئنم در نیم فصل دوم با شدت بیشتری تیم ما را حمایت خواهند کرد.

وی در رابطه با مجموع امتیازهای دور رفت تیم مس گفت: هرچند به اعتقاد کارشناسان کسب 27 امتیاز از 17 بازی عملکرد چندان بدی نبوده است اما به شخصه گمان می‌کنم اگر از بازی‌های خانگی نیم فصل اول بهتر استفاده کرده بودیم اکنون با 37 امتیاز در صدر جدول بودیم. بهرشکل باید در دور برگشت جبران امتیازهای از دست رفته دور رفت را انجام دهیم که برای این کار کاملا مصمم هستیم.

نخعی در رابطه با تقویت تیم در نیم فصل نیز گفت: لیستی را در اختیار باشگاه قرار دادیم تا بر اساس نیازهایمان تیم را تقویت کنیم و امیدوارم که شرایط این کار به خوبی انجام پذیرد تا در دور برگشت مس را به جایگاه واقعی خود در جدول برسانیم.


یکشنبه 19 آذر ماه 1396 ساعت 19:29
کدوم کارشناسی گفته که 27 امتیاز از 17 بازی نتیجه ی بدی نیست؟!؟!؟!؟ با این حرف ادعای لیگ برتری شدن هم دارین؟!؟!؟!؟
یکشنبه 19 آذر ماه 1396 ساعت 20:04
مس در دوسال گذشته درپایان نیم فصل اول چند امتیاز داشت؟؟؟؟
یکشنبه 19 آذر ماه 1396 ساعت 22:42
خدایی با این. زمین خراب هیچ کس نمی تواند پیش بینی هر بازی را بکند باید باهمت مقامات فکری به این حال شود در ضمن با گرفتن مهاجم وهافبک مجرب امیدها زنده میشود
دوشنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 07:45
احمدآقا به شما و تیمتون ایمان داریم ایشالا با تقویت تیم در نیم فصل و تمرکز شما برای آماده سازی تیم در تعطیلات میریم برای صعود به لیگ برتر
دوشنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 10:36
دروووووووووووووووووود بر مس بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزرگ کرمان وعجب زمین خوبی!!! اینهمه همت و تلاش برای بهبود کیفیت چمن ورزشگاه جای تقدیرو تشکر داره احتمالا اسپری سبزشون تموم شده بوده!!! واقعا این پول بیت المال صرف چی میشه
دوشنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 16:21
با این وضعیت سالها همین لیگ یک میمونیم دفاعمون افتضاحه
دوشنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 16:56
وضع چمن افتضاحه و باعث آبروریزی...توی همین بازی چندبار توپ پله شد و خراب شد...اینجوری نمیشه رفت لیگ برتر...این ورزشگاه شده مثل یک جنگ زده!!
سه‌شنبه 21 آذر ماه 1396 ساعت 11:41
یک مدافع مستحکم و البته اسم و رسم دار و یک هافبک دفاعی خوببه شدت نیاز داریم. نتیجه دور رفت به هیچ وجه خوب نیست. حداقل باید 32 امتیاز جمع می کردیم. حریفهای ما در نیم فصل دوم هم بیکار نیستند. به نظرم اگر تا تا هفته 22-23 به جمع مدعیان نرسیم بهتر است کادر فنی تغییر کنند تا لااقل برای فصل بعد زمان را از دست ندهیم.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به احترام تلاش تمامی بازیکنان مس در بازی با پارس که منجر به صدرنشینی این تیم شد تمامی بازیکنان این تیم به عنوان بازیکن برتر هفته انتخاب می شوند