شماره‌ی خبر : ‌23254 | تعداد بازدید : 3832
دوشنبه 16 مهر ماه 1397 ساعت 08:57

معاون فنی باشگاه مس: نتیجه تمامی تیم‌های باشگاه برای ما اهمیت دارد

ظرف چند روز آینده به دستور سرپرست محترم باشگاه، جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا این وضعیت آسیب شناسی شود و بهترین تصمیمات را راجع به به این دو تیم گرفته شود.

معاون فنی باشگاه مس: نتیجه تمامی تیم‌های باشگاه برای ما اهمیت دارد

معاون فنی باشگاه مس کرمان با تاکید بر اینکه نتیجه‌ی تمامی تیم‌های باشگاه مس در تمامی رده‌های سنی برای مدیران این باشگاه اهمیت دارد، از بررسی کامل روند این تیم‌ها خبر داد.

رضا یوسف‌آبادی درگفتگو با پایگاه فوتبال کرمان در رابطه با نتایج تیم‌های امید و مس نوین گفت: پتانسیل تیم مس نوین و همچنین امید هر دو بالاست و انتظارات بیشتری از هر دو تیم داریم و امیدواریم هر چه زودتر به شرایط ایده آل خود برسند.

یوسف آبادی ادامه داد: ظرف چند روز آینده به دستور سرپرست محترم باشگاه، جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا این وضعیت آسیب شناسی شود و بهترین تصمیمات را راجع به به این دو تیم گرفته شود.

وی افزود: برای هیات مدیره، سرپرست باشگاه و بنده، نتیجه گیری تمامی تیم های باشگاه مهم است و عدم نتیجه گیری هر یک از این تیم ها باعث ناراحتی ما خواهد بود. حضور سرپرست، رئیس هیات مدیره و دیگر عضو هیات مدیره باشگاه در دیدار عصر دیروز مس نوین نشان از اهمیت این تیم دارد.

وی در پایان گفت: امیدوارم همه ی هواداران تیم مس کرمان، دیگر تیم های این باشگاه را نیز حمایت کنند تا طعم پیروزی را در همه ی رده ها و تیم ها بچشیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تصمیم از نظر شما با توجه به شرایط ادامه بازی های لیگ یک