شماره‌ی خبر : ‌23242 | تعداد بازدید : 409
شنبه 14 مهر ماه 1397 ساعت 09:53

دست‌نشان: تمرین خوبی برای گلزنی انجام دادیم/اسیر حاشیه‌های غرض دار نمی‌شویم

سرمربی تیم فوتبال مس در پایان بازی با سیراف این مسابقه را یک تمرین بسیار خوب و جدی برای گلزنی بازیکنان تیمش برشمرد.

دست‌نشان: تمرین خوبی برای گلزنی انجام دادیم/اسیر حاشیه‌های غرض دار نمی‌شویم

سرمربی تیم فوتبال مس در پایان بازی با سیراف این مسابقه را یک تمرین بسیار خوب و جدی برای گلزنی بازیکنان تیمش برشمرد.

نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بعد از برد مقابل کنگان بوشهر گفت: به هواداران تیم مس که با صبر از تیم حمایت کردند تشکر می کنم. بازی کردن مقابل تیم هایی که نسبتاً ضعیف هستند در جام حذفی سخت است. چرا که از قبل نمی توان نتیجه بازی را پیش بینی کرد.

بازیکنان بازی را جدی نگرفته بودند. سخت از لحاظ روحی تیم را بالا نگه داریم. تیم حریف خوب آنالیز کردیم. ابتدای بازی سرعت بازی خوب نبود از دقیقه 10 به بعد شرایط تیم بهتر شد و با حمایت خوب هواداران توانستیم نتیجه خوبی رقم بزنیم و در وقت های اضافه به 2 گل رسیدیم.

وی در ادامه گفت: اما در نیمه دوم 2 گل دریافت کردیم احساس می کنم بازیکنان تیم حریف را دست کم گرفتند نمی دانم گل اول تیم حریف پنالتی بود یا نه، اما زمانی که گل دوم را دریافت کردیم اشتباه کردیم و نتوانستیم توپ را دفع کنیم و گل خوردیم.

بعد از اینکه گل را دریافت کردیم سریع به گل رسیدیم و نشان دادیم که می توانیم زمانی که تحت فشار باشیم خوب بازی کنیم و نتیجه را تغییر دهیم. سعی کردیم از این بازی به عنوان یک بازی تدارکاتی استفاده کنیم و از 8 یا 9 بازیکن اصلی مان استفاده نکردیم و نشان دادیم که باید همه بازیکنان اتحاد داشته باشند تا در نهایت دل هواداران را شاد کنیم.

دست نشان درباره حواشی پیش آمده قبل از بازی با تیم کنگان بوشهر صحبت های مطرح شده راجع به مربی بدنساز تیم مس نیز گفت: متأسفانه برخی افراد هستند که به دنبال تخریب تیم مس هستند ما باید خودمان جلوی این افراد را بگیریم تا تیم تخریب نشود.

متأسفانه برخی افراد به دنبال حواشی ایجاد کردن راجع به مربی بدنساز مس هستند و به دنبال زیر سؤال بردن او هستند. صحبت هایی مطرح کردند راجع به مدرک او، در صورتی که مگر می شود فردی دیپلم داشته باشد، در دانشگاه تدریس کند، شاگردان زیادی داشته باشد.

ما به این صحبت ها کاری نداریم کارمان را بلدیم با تلاش و همدلی کارمان را جلو می بریم اما این افراد ساختن 2 سایت خبری حواشی را منتشر می کنند که اصلاً برای ما هم عجیب است و به دنبال این هستند تیم دچار مشکل شود و تا امروز نتوانستند به اهداف شان برسند. حالا به دنبال ایجاد اختلاف بین بازیکنان هستند. اگر جدول لیگ را نگاه کنید مس 10 امتیاز دارد و تیم صدرجدول از 11 امتیاز برخوردار است.

وی در ادامه تأکید کرد: مگر چه نتیجه ای گرفتیم که می خواهند تیم را به چالش بکشانند. زمانی که از ما شکست می خورند و نمی توانند رقابت کنند به دنبال تخریب تیم هستند. من از شما دستان تقاضا دارم کسانی که دست به قلم هستند از حق مردم کرمان دفاع کنند. کمک کنند تا این حواشی از بین برود و نگذارند این افراد از بیرون تیم مس را تخریب کنند تا به اهداف شان برسند. فقط زمانی که من این حواشی را شنیدم تعجب کردم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان تأکید کرد: به هر حال برای بازیکنان هر تیم ممکن است مصدومیتی ایجاد شود اما اینکه بخواهند مربی بدنساز را زیر سؤال ببرند که نمی شود. تیم هایی مثل استقلال، پرسپولیس، پیکان، سایپا و خیلی از تیم های حاضر در لیگ بازیکن مصدوم دارند اما این دلیل نمی شود که بخواهند فردی را که دکترای این کار را دارد زیر سؤال ببرند.

اگر مشکل این افراد با من است باید بگویم از سال 80 تا به امروز توانستم نزدیک چهار تیم را به لیگ برتر برسانم. سابقه حضور در فینال جام حذفی را هم دارم و نتایج خوبی کسب کردیم تعجب می کنم که چرا باید این افراد با داشتن سایت های خبری به دنبال تخریب تیم مس باشند. ما کارمان را بلدیم، به خوبی انجام می دهیم، خوشبختانه مدیریت باشگاه در سرپرستی و هیات مدیره نیز بسیار خوب پیش می‌رود و حمایت خوبی هم از سوی مدیران مس به وجود آمده است، کادر فنی یکدست داریم که همه عوامل با هم متحد هستند تا تیم مس نتیجه بگیرد.

از همه مهم تر بازیکنان با کیفیتی داریم که برای سربلندی تیم مس می جنگند تا دل هواداران شاد شود حتی حمایت پرشور هواداران باعث دلگرمی ما می شود. ما با این پشتوانه خوب می جنگیم تا در پایان لیگ نتیجه اش مشخص شود.

به هر حال ضعف هایی داریم ادعا نداریم که کامل هستیم هر تیمی در لیگ ضعف هایی دارد که باید برطرف شود باید تلاش کنیم شرایط بهتر از این شود. ولی متأسفانه همچنان افرادی هستند که به دنبال جوسازی علیه مس باشند اما توجهی به این مسائل نداریم و مسیر خودمان را می رویم.


شنبه 14 مهر ماه 1397 ساعت 10:09
دروووووووووووووووووود بر دست نشان بزرگ
شنبه 14 مهر ماه 1397 ساعت 14:12
با سلام خدمت مربی بزرگ آقای دست نشان عزیز وتمامی کادر فنی و بازیکنان و همگی دست اندرکاران تیم مس کرمان . داستان چوپان و حضرت موسی و شعر معروف : https://ganjoor.net/moulavi/masnavi/daftar2/sh35/ تو کجایی تا شوم من چاکرت چارقت دوزم کنم شانه سرت دستکت بوسم بمالم پایکت وقت خواب آید بروبم جایکت خیلی ها مثال این شعرند می خواهند کار خوبی بکنن حتی به روش غلط و خیال می کنند کار و روششان درست است ولی نیت بدی ندارن. مثلا : کانون هوادارن این شعر بی معنی رو می خونه : ای یار نرو بالا برو بالا یا مثلا تماشاچی ها بدون صبر انتظار دارن هر موقعیتی گل بشه و بازیکنان هیچ اشتباهی نکنن و به محض اینکه یکی یک اشتباهی بکنه خیال می کنن الان سرمربی تیم هستن و باید حسابی دلخوریشون رو با هر چی که به ذهنشون میاد خالی کنن. بعضی ها هم کلا تکلیفشون با خودشون مشخص نیست و نمی دونن واقعاً طرفدار کی هستن و فقط برای سرگرمی و سروصدا راه انداختن میان ورزشگاه. عده ای هم که دوست دارن تیمشون رو تشویق کنن هنوز نتونستن اونقدر که می باید منسجم و هماهنگ و با یک ریتم مشخص این کار رو بکنن و بدون هدف و ریتم تشویقی خاص فقط صدای شیپوری هوا می کنن و داد و آشوب نامشخصی برای جو ورزشگاه درست می کنن. هنوز خیلی تغییرات در شعارها و هماهنگی جدی هوادارن باید ایجاد بشه که کار و هماهنگی زیادی رو می طلبه. ما همیشه باید از چند چیز برای پیشرفتمون استفاده کنیم : 1-اشتباهاتمون و 2-تبدیل نادانی به آگاهیمون. پس بیایید صبورانه و امیدوارانه و منصفانه به پیشرفت هم بهاء بدیم و با قدردانی و تشکر به یکدیگر انگیزه و توان مضاعف بدیم و این قدرت را داشته باشیم تا به اشتباهات فعلی دیگران به عنوان نقاط قوت آیندشان نگاه کنیم و به دیگران اعتماد و امید داشته باشیم تا شخصیت خود را قوی و بی بهانه و آزاد بسازیم و شخصیتی ایراد گیر و بهانه تراش نداشته باشیم و آزادی دیگران را هم اسیر ایرادگیری ها و بهانه تراشی ها و نق زدن ها و به رخ کشیدن نقاط ضعف و اشتباهاتشان و سنگ قبر تراشی هایمان نکنیم. موفق و پر توان باشید.
سه‌شنبه 17 مهر ماه 1397 ساعت 14:12
چرا مطلبی رو که نوشته بودم منتشر نکردید؟ از ترس تماشاگرا ؟ ترسیدین تماشاگرا خودشون رو بشناسن و ناراحت بشن؟ یا کانون هوا دارا ناراحت بشه؟ اصن این شعار : ای یار نرو بالا برو بالا یعنی چی؟ بالاخره یار بره بالا یا نره بالا؟
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته