شماره‌ی خبر : ‌2321 | تعداد بازدید : 368
یکشنبه 14 آبان ماه 1396 ساعت 11:46

ورزشکار مس برترین ورزشکار ماه جهان

در پایان این نظرسنجی زهرا نعمتی که جزئی از خانواده‌ی پرافتخار ورزش مس محسوب می‌شود، موفق شد با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر گزینه‌ها عنوان بهترین ورزشکار معلول ماه جهان را از آن خود کند.

ورزشکار مس برترین ورزشکار ماه جهان

زهرا نعمتی ورزشکار پرافتخار باشگاه مس به عنوان ورزشکار برتر معلول جهان در ماه سپتامبر انتخاب شد.

براساس گزارش سایت اینساید گیمز (inside the games) زهرا نعمتی به همراه واتارا هوریه ژاپنی ستاره هاکی روی یخ معلولین ،ایوان سیواک اوکراینی ،لیسا گسینک دانمارکی ،وآلبرتو سیمونللی ایتالیایی 5 نامزد برترین ورزشکار معلول ماه اکتبر را معرفی شدند.

در پایان این نظرسنجی زهرا نعمتی که جزئی از خانواده‌ی پرافتخار ورزش مس محسوب می‌شود، موفق شد با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر گزینه‌ها عنوان بهترین ورزشکار معلول ماه جهان را از آن خود کند.

بانوی کماندار مس که سابقه‌ی پرچمداری کاروان المپیک کشورمان را دارد و از معدود ورزشکاران معلول جهان است که در این رویداد بزرگ با ورزشکاران معمولی به رقابت پرداخته است، چندی پیش موفق شد در مسابقات قهرمانی جهان یک مدال طلا و یک نقره‌ی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

زهرا نعمتی در رابطه با این اتفاق می‌گوید: امروز خوشحال هستم که به عنوان نماینده بانوان ایرانی در میادین بین المللی ورزش پارالمپیک افتخار آفرینی می‌کنم.

وی در رابطه با تلاش خود برای رسیدن به افتخارات امروزش می‌گوید: بعد از تصادفی که داشتم، اگر خود را در خانه حبس می‌کردم قطعا شرایط سختی پیش رو داشتم، هر چند که سانحه تصادف توان راه رفتن را از من گرفت و من را ویلچر نشین کرد، اما اگر تصمیم سرنوشت می‌شدم قطعا امروز نمی‌توانستم به چنین افتخاراتی که کسب کرده‌ام دست پیدا کنم.

وی اظهار کرد: آن چه که امروز برایم بیش از دو مدال طلای پارالمپیک اهمیت دارد اثبات این واقعیت است که با قدرت و اراده می‌توانم به هر دست نیافتنی دست پیدا کنم و هر ناممکنی را ممکن کنم. اگر امروز توانسته‌ام به موفقیتی دست پیدا کنم به خاطر دعای خیر پدر و مادر و مردم جامعه کشورم است که تا به امروز من را فراموش نکرده اند.

نعمتی در ادامه‌  افزود: زهرا نعمتی، زهرا نعمتی نمی‌شد اگر به جای حرکت به سرنوشت تن می‌داد و از نعمت ارزشمندی که خداوند در وجودش قرارداده به خوبی استفاده نمی‌کرد. امروز خوشحال هستم که به عنوان نماینده کشورم به ویژه‌ نماینده زنان ایرانی در میادین بین‌المللی ورزش پارالمپیک افتخار آفرینی می‌کنم و پرچم جمهوری اسلامی ایران را همیشه به اهتزاز در می‌آورم.

ورزشکار برتر ماه جهان در پایان گفت‌: پیام من به عنوان نماینده ورزشکاران قهرمان پارالمپیک به تمام کودکان و نوجوانان معلول کشور پیام امید و شادابی در مسیر  جنبش پارالمپیک است. من به شما این اطمینان را می‌دهم که با انتخاب ورزش دنیای جدیدی را تجربه خواهید کرد و این دنیا می‌تواند شما را به تمام آرزوهای بزرگتان برساند و به یکی از افتخارات ورزش پارالمپیک در جهان تبدیل کند.

نعمتی با تشکر از حمایت مس از وی گفت: ورزشکاران برای آسودگی خیال و کسب افتخار نیاز به آرامش روانی دارند و خوشحالم که با تفکر مدیران مس برای حمایت از ورزش این فرصت در اختیار ما قرار می‌گیرد که به صورت حرفه‌ای برروی ورزش تمرکز کنیم. خوشحالم که با کسب این افتخارها می‌توانم حمایت‌ها و تلاش‌های مقامات مس را جبران کنم.


یکشنبه 14 آبان ماه 1396 ساعت 12:51
افتخار استان هشت , خانم نعمتی
یکشنبه 14 آبان ماه 1396 ساعت 12:51
افتخار استان هشت , خانم نعمتی
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان در بازی با خونه به خونه