شماره‌ی خبر : ‌23151 | تعداد بازدید : 408
شنبه 17 شهریور ماه 1397 ساعت 13:29

دست‌نشان: قدرت مس در همبستگی ما قرار دارد

دوستی بین بازیکنان مس کرمان رواج پیدا کرده است و با ترویج این رفاقت می توان کیفیت فوتبال مس را فداکارانه و هوشمندانه افزایش داد.

دست‌نشان: قدرت مس در همبستگی ما قرار دارد

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه بازیکنان با تعصب مس 90 دقیقه جانانه فوتبال بازی کردند و تماشاگران دست از حمایت این تیم نکشیدند، گفت: حمایت و همبستگی تماشاگران و بازیکنان به تیم مس قدرت داده است.

نادر دست نشان  در نشست خبری پس از دیدار 2 تیم مس کرمان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید باهنر ، افزود:این برد را به تمامی دلسوزان تیم فوتبال مس کرمان تقدیم می کنیم.


وی به ایجاد رفاقت و اتحاد بین بازیکنان مس کرمان اشاره کرد و اظهار داشت: دوستی بین بازیکنان مس کرمان رواج پیدا کرده است و با ترویج این رفاقت می توان کیفیت فوتبال مس را فداکارانه و هوشمندانه افزایش داد.

وی با بیان اینکه تیم فوتبال اکسین البرز پر مهره است و بازی سختی با این تیم پیش بینی می شد افزود: برای بازیکنان مس کرمان تمرینات سختی در شرایط تاکتیکی بازی با اکسین تعریف کرده بودیم.

دست نشان عنوان کرد: بازیکنان مس کرمان با اجرای برنامه های فنی به گل رسیدند و تاکتیک مس در نیمه نخست این مسابقه بستن دفاع میانی برای بازی سازی نکردن حریف، به خوبی اجرا شد و با استفاده از خلاءها به گل رسیدیم.

وی گفت: نیمه دوم تاکتیک را عوض کردیم لذا بازیکنان تیم اکسین البرز مجبور به ارسال توپ از جناحین و میانه میدان شدند و ادامه کار را برای ما راحت کردند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان افزود: بازیکنان مس کرمان باور نداشتند می توانند گل های بیشتری بزنند لذا ضدحملات نیمه دوم این تیم به گل تبدیل نشد.

وی با بیان اینکه اولین برنامه تیم فوتبال مس کرمان برای جام حذفی استفاده از بازیکنانی که نیاز به فرصت دارند است ابراز کرد: برخی از بازیکنان مس کرمان به شرایط ایده آل نرسیدند و می توان از آنها در شرایط بهتر استفاده کرد.

دست نشان گفت: 2 تیم بسیار پر قدرت در جام حذفی و هفته پنجم لیگ دسته یک مقابل مس کرمان خواهیم داشت و باید هوشمندانه تر به این بازی ها وارد شویم.


یکشنبه 18 شهریور ماه 1397 ساعت 09:59
بازی خوبی بود , تبریک به نادر خان
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 
پربازدیدترین‌ مطالب

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته