شماره‌ی خبر : ‌2286 | تعداد بازدید : 531
چهارشنبه 3 آبان ماه 1396 ساعت 10:10

آغاز رقابت‌های بسکتبال مس از روز جمعه

در هفته‌ی اول این رقابت‌ها که روز جمعه پنجم آبان ماه برگزار خواهد شد، تیم بسکتبال مس ب در میناب میهمان تیم آدمینس این شهر خواهد بود که این مسابقه از ساعت 16 آغاز خواهد شد.

آغاز رقابت‌های بسکتبال مس از روز جمعه

تیم بسکتبال مس کرمان از روز جمعه پنجم آبان ماه رقابت‌های فصل جدید خود را آغاز خواهد کرد و به مصاف رقیبانش می‌رود.

با دستورالعمل جدید فدراسیون بسکتبال، رقابت‌های لیگ یک این فصل که تیم مس کرمان در آن حضور دارد با عنوان لیگ امیدهای کشور برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها با حضور 12 تیم در دو گروه 6 تیمی برگزار می‌شود که تیم بسکتبال مس در گروه ب این رقابت‌ها با تیم‌های مهروبان‌نوین ماهشهر، پتروشیمی بندر امام، نفت امیدیه، ملی حفاری ایران و آدمینس میناب هم‌گروه می‌باشد.

در هفته‌ی اول این رقابت‌ها که روز جمعه پنجم آبان ماه برگزار خواهد شد، تیم بسکتبال مس ب در میناب میهمان تیم آدمینس این شهر خواهد بود که این مسابقه از ساعت 16 آغاز خواهد شد.

این رقابت‌ها در دو گروه برگزار خواهد شد که تیم‌های هر گروه بصورت رفت و برگشت مسابقات مرحله اول را برگزار نموده و پس از کسب مقام اول تا هشتم ، 4 تیم بالای جدول از هرگروه، مسابقات مرحله یک چهارم نهایی را برگزار می‌نمایند. سپس مسابقات مراحل نیمه نهایی و نهایی برگزار می‌گردد. مسابقات از مرحله دوم تا پایان مسابقات بصورت 2 از 3 برگزار خواهد شد. دو تیم از لیگ امید به لیگ برتر و 2 تیم به لیگ ملی سال آینده صعود خواهند نمود. سقف لیگ امید برای سال آینده 12 تیم تعیین گردید. تیم‌های هشتم هر گروه به لیگ دسته دو نزول خواهند کرد.

کادر فنی تیم بسکتبال مس کرمان در این فصل متشکل از: رضا محمد رضایی به عنوان سرپرست و سید حسین مهدوی به عنوان سرمربی و غلامرضا قریه میرازیی، محمد رضا حسن‌زاده و محمد فضلعلی به عنوان اعضای کادر فنی تیم می‌باشد.

بازیکنان تیم این فصل نیز متشکل از: رضا آذرشا، رضا نخعی، رسول رحیمی، محسن عابدی، محمدمهدی سیاری، امیرمنصور سیاری، امیر حسین ابراهیمی‌نژاد،  محمد حسن‌زاده،  مهدی بنی‌اسدی، امیررضا اسدی، آرین خالداری می‌باشد که ظرف روزهای آتی دو تا سه بازیکن جدید نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

تمرینات این تیم که به نوعی تنها تیم حرفه‌ای بسکتبال کرمان محسوب می‌شود در سالن شهید نصراللهی ادامه دارد. برنامه‌ریزی‌های فنی مربوط به این تیم برعهده‌ی هیات بسکتبال کرمان می‌باشد و باشگاه مس بر این تیم بیشتر جنبه‌ی نظارتی دارد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و گل گهر سیرجان؟!