شماره‌ی خبر : ‌1979 | تعداد بازدید : 460
پنج‌شنبه 22 تیر ماه 1396 ساعت 09:06

آغاز تست گیری عمومی برای تیم فوتبال امید مس کرمان

بازیکنانی که در این رده‌ی سنی قرار دارند می‌توانند ازتاریخ پنجشنبه 22 تیر ماه لغایت دوشنبه 26 تیر ماه می‌توانند برای شرکت در تست‌گیری عمومی تیم فوتبال مس کرمان از ساعت 17 و 30 دقیقه در مجموعه‌ی تمرینی شهدای مس واقع در ابتدای اتوبان هفت باغ کرمان مراج

آغاز تست گیری عمومی برای تیم فوتبال امید مس کرمان

زمان و مکان تست گیری و همچنین سن بازیکنانی که قصد دارند در تست عمومی تیم فوتبال امید مس کرمان شرکت کنند اعلام گردید.

بر این اساس فوتبالیست‌های علاقه‌مند به شرکت در تست‌گیری برای تیم فوتبال امیدهای مس کرمان را متولدین 11 دی ماه سال 1375 به بعد تشکیل خواهند داد.

بازیکنانی که در این رده‌ی سنی قرار دارند می‌توانند ازتاریخ پنجشنبه 22 تیر ماه لغایت دوشنبه 26 تیر ماه می‌توانند برای شرکت در تست‌گیری عمومی تیم فوتبال مس کرمان از ساعت 17 و 30 دقیقه در مجموعه‌ی تمرینی شهدای مس واقع در ابتدای اتوبان هفت باغ کرمان مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است داشتم لباس کامل ورزشی و کارت بیمه‌ی ورزشی برای علاقه‌مندان لازم و ضروری می‌باشد. زمان این تست‌گیری تمدید نخواهد شد. 

تیم فوتبال امیدهای مس کرمان در رقابت‌های لیگ برتر امیدهای کشور قرار دارد و نفراتی می‌توانند در این تست گیری به عضویت این تیم حرفه‌ای انتخاب شوند که از نظر فنی در سطح بسیار بالایی قرار داشته  باشند. 


پنج‌شنبه 29 تیر ماه 1396 ساعت 09:50
سلام متاسفانه من از تست امید ها با خبر نشدم این تست دوباره کی برگزار میشه؟ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ فعلا اطلاعی مبنی بر تست مجدد وجود ندارد
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با بادران