شماره‌ی خبر : ‌1474 | تعداد بازدید : 619
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 09:53

تشکر مدیر عامل باشگاه مس از تلاش تمامی تیم مس و هواداران در شیراز

باید از هواداران با غیرت تیم که در شیراز جانانه تیم را تشویق کردند و رنج سفر به این شهر را به عشق تیم خود تحمل کردند نیز تشکرات ویژه خود را اعلام بدارم و قدردانی کل تیم را نسبت به آن‌ها اعلام بدارم.

تشکر مدیر عامل باشگاه مس از تلاش تمامی تیم مس و هواداران در شیراز

مدیر عامل باشگاه مس کرمان در رابطه با آخرین وضعیت این باشگاه و تیم فوتبال مس کرمان به صحبت پرداخت.

آقای سیدامجد مسعودزاده در ابتدای صحبت‌های خود فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به ملت ایران تسلیت گفت و ابراز داشت: بی‌شک آیت‌الله رفسنجانی یکی از شخصیت‌های بزرگ و ماندگار کشور خواهند بود و فقدان ایشان تا ابد دل‌های پاک مردم ایران را غم‌زده خواهد کرد. به نوبه‌ی خود و به نمایندگی از باشگاه مس کرمان این اتفاق تلخ را به عموم مردم ایران تسلیت می‌گویم و امیدوارم که روح ایشان قرین رحمت الهی باشد.

مدیر عامل باشگاه مس کرمان با اشاره به پیروزی تیم فوتبال مس در شیراز و در هفته‌ی اول دور برگشت لیگ یک گفت: جا دارد بابت این پیروزی تشکر ویژه‌ای از کادر فنی و بازیکنان پرتلاش تیم داشته باشم که با نهایت سعی و تلاش خود و با توانی دو چندان این سه امتیاز خارج از خانه را کسب کردند.

ایشان افزودند: در همین رابطه باید از هواداران با غیرت تیم که در شیراز جانانه تیم را تشویق کردند و رنج سفر به این شهر را به عشق تیم خود تحمل کردند نیز  تشکرات ویژه خود را اعلام بدارم و قدردانی کل تیم را نسبت به آن‌ها اعلام بدارم.

آقای مسعودزاده با اشاره به تاکید بر تداوم این نتایج خوب گفت: این پیروزی تاثیر به سزایی در روحیه‌ی تیم ما خواهد داشت و قطعا در ادامه‌ی راه با انگیزه و توانی که بازیکنان تیم در زمین از خود نشان خواهند داد، در نیم فصل دوم از این دست نتایج بیشتر خواهیم داشت تا با همت کادر فنی و بازیکنان، تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

وی افزود: بر اساس ادامه‌ی تصمیمات جمعی که در باشگاه اخذ می‌شود، مشغول فعالیت در بازار نقل و انتقالات نیم فصل هستیم و تاکنون بر اساس شرایط موجود، مهره‌هایی که مد نظر بوده‌اند را جذب کرده‌ایم و فعالیت در این زمینه ادامه دارد تا تقویت اصولی تیم به خوبی انجام شود.

مدیرعامل باشگاه مس با تشکر از تلاش کلیه ورزشکاران باشگاه مس گفت: چندی پیش تیم تیراندازی بانوان مس عنوان سومی لیگ برتر را کسب کرد که جای تبریک و تشکر از این عزیزان را دارد و همچنین با شایستگی که تیم مس ب از خود نشان داد زمینه برای حضور جوانان شایسته این تیم در دور بعد بازی‌های لیگ سه فراهم گردید. سایر تیم‌های باشگاه نیز با تمام توان در مسابقات خود حاضر هستند که آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران باشگاه مس را داریم.

 


هوادار مس
0
1
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 15:56
پس از سال ها یکی ازمون تشکر کرد.خدایی اقای مسعودزاده خیلی به هوادارا اهمیت میده.قربون سال قبلی ها برم رفتیم پیششون گفتن مس هوادار نداره برید بیرون!!! ما هم از شما ممنونیم اقای مسعودزاده که هستید
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 15:57
اصلا به نظر من خیلی نقش داشتن هوادارا توی این برد.خدایی مدیریت داره زحمت میکشه خدا خیرت بده. تحولی که شما در باشگاه ایجاد کردی سال های سال همه مدیون شمان خصوصا جوانای کرمونی
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 15:58
تیم از همیشه بی حاشیه تره خیلی خوب مدیریت کردید و جمعش کردید انشالله امسال یا سال اینده با همین فکر باز بریم لیگ برتر
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 16:00
سید ما هستی. توی شیراز هم مثل اینجا خیلی در حمایتت شعار دادن و این مسوولیت رو سنگینترً میکنه ولی واقعا توی نشریه هم تیتر خوبی بود.با همچین مدیریت و همچین بازیکنان جوان تازه باشگاه داره نفس میکشه علی یارتون
دوشنبه 20 دی ماه 1395 ساعت 18:02
شماره 23
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تیم باشگاه مس در فصل 96-97