شماره‌ی خبر : ‌1336 | تعداد بازدید : 463
شنبه 6 آذر ماه 1395 ساعت 10:53

پیروزی مقتدرانه هندبال مس و شکست بسکتبال و نونهالان/برنامه امروز و فردا مسی‌ها

تیم مس همواره در جریان بازی با چند گل از حریف خود پیش بود و در نهایت با حفظ این برتری موفق شد با نتیجه‌ی قاطع 26 بر 18 میهمان خود را شکست دهد.

پیروزی مقتدرانه هندبال مس و شکست بسکتبال و نونهالان/برنامه امروز و فردا مسی‌ها

تیم هندبال مس کرمان در بازی هفته‌ی سوم خود در رقابت‌های لیگ برتر هندبال به یک پیروزی مقتدرانه دست یافت.

هندبالیست‌های مس که در سالن استانداری کرمان میزبان تیم عمران بافق بودند، با ارایه یک بازی محکم و هماهنگ از همان ابتدا برتری خود را بر حریف خود ثابت کردند.

تیم مس همواره در جریان بازی با چند گل از حریف خود پیش بود و در نهایت با حفظ این برتری موفق شد با نتیجه‌ی قاطع 26 بر 18 میهمان خود را شکست دهد.

با این پیروزی هندبالیست‌های مس از سه بازی خود صاحب دو پیروزی و یک شکست شدند تا با چهار امتیاز در رده‌ی سوم جدول رده‌بندی قرار بگیرند.

تیم بسکتبال مس کرمان نیز در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور روز جمعه در سالن نصراللهی کرمان میزبان تیم نفت امیدیه بود.

در این بازی نزدیک و پربرخورد که با اشتباهات داوری عمدتا به ضرر تیم مس همراه بود، بلندقامتان مس نتوانستند نوار پیروزی‌های خود را در ادامه‌ی سه بازی گذشته کامل کنند و با نتیجه‌ی 76 بر 64 مغلوب میهمان خود شدند.

بسکتبالیست‌های مس با وجود این باخت همچنان در رتبه‌ی سوم باقی ماندند تا در هفته‌ی آینده به مصاف تیم شهرداری اراک بروند.

تیم فوتبال نونهالان مس کرمان نیز در بازی حساس خود که برای سرگروهی تاثیر فراوانی داشت، متاسفانه اولین شکست خود را در این فصل پذیرفت.

نونهالان مس با نتیجه‌ی سنگین سه بر صفر از میهمان خود تیم برق جدید شیراز در کرمان شکست خوردند تا شاید این باخت زنگ هشدار را برای آن‌ها به صدا درآورده باشد.این تیم بازی بعد خود را در بوشهر برابر استقلال این شهر برگزار خواهد کرد.

اما در دیگر بازی‌های تیم‌های مس در این هفته، تیم فوتبال امیدهای مس کرمان از ساعت 11 و 30 دقیقه امروز میزبان تیم صبا قم می‌باشد. این بازی به دلیل برنامه‌ی سفر تیم صبا به ساعت 11 و 30 دقیقه امروز موکول شده است که در ورزشگاه سلیمی‌کیا کرمان برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال مس ب نیز در ادامه‌ی رقابت‌های لیگ دسته سه کشور، عصر فردا یکشنبه و از ساعت 14 در ورزشگاه سلیمی‌کیا میزبان تیم هنرمندان آران و بیدگل می‌باشد.

 


شنبه 6 آذر ماه 1395 ساعت 19:32
بسکتبال خدایی حیف شد تا اخرها حتی جلو بودیم ولی داورها اصلا لج کردن یه سوت اشتباه زد کلا جو ریخت به هم
شنبه 6 آذر ماه 1395 ساعت 19:33
بهتره بنویسین به مربی حریف باختیم بسکتبال،از بس جو متشنج کرد و از قیل بازی حساسیت ایجاد کرد داورها هم به نفعش گرفتن
شنبه 6 آذر ماه 1395 ساعت 19:34
دم بچه های هندبال گرم ای ولللللل
فرهاد عرب
0
2
شنبه 6 آذر ماه 1395 ساعت 19:35
خیلی از بیرون مونده های هندبال دوست نداشتن تیم نتیجه بگیره ولی بیچاره ها از قدرت خدا بیخبرن،لطفا بس کنین امسال تیم قهرمانه
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تیم باشگاه مس در فصل 96-97